Demirkaya'dan yepyeni atılım

Giriş Tarihi: 27.2.2015
Demirkaya'dan yepyeni atılım

Akdeniz Bölgesi'nde bilinen cam fayansını Ege Bölgesi'ne getirdiklerini belirten Demirkaya, "Kaliteli hizmeti en ucuz maliyetle veriyoruz" dedi

1994 yılından bu yana inşaat sektöründe önemli projeler gerçekleştiren Demirkaya İnşaat, yaptığı yatırımlar ile granit-seramik cam fayansı sektörüne girdi. Bugüne kadar yüzlerce kişiyi konut sahibi yapan Demirkaya İnşaat, genellikle Akdeniz Bölgesi'nde bilinen cam fayansını Ege Bölgesi'ne getirdi. Müşterilerin özel isteklerine uygun üretim yapabilmek adına granit-seramik cam fayansı makinesini hizmete sokan Demirkaya İnşaat, müşterilerine en kaliteli hizmeti en ucuz maliyetle sunuyor. Müşterilerine özel siparişler hazırladıklarını vurgulayan Demirkaya İnşaat A.Ş.'nin sahibi Süleyman Demirkaya, "Ege Bölgesi'ndeki inşaat sektörü için granit- seramik cam fayansı güzel bir yenilik. Tezgâh üstüne, banyo duvarlarına, isteğe bağlı olarak yatak odalarına bile döşeyebiliyoruz. Talep bazında ilgi çekiyor. İnşaat sektörü gelişiyor. İleride daha yaygın olacağını düşünüyoruz" şeklinde konuştu.

A KALİTE HİZMET

A kalitede hizmet verdiklerini belirten Demirkaya, "Ege Bölgesi geneli çalışıyoruz. İnşaat sektöründe son derece yoğunuz. 12 tane proje hazırlığındayız. Bu da yaptığımız işin düzgünlüğünden kaynaklanıyor. Genel olarak apartman tarzı projeler üretiyoruz. Ama ilerleyen süreçte müstakil projelerde üretmek istiyoruz" diye konuştu. "Bizi sadece müteahhit firma olarak görmesinler" diyen Demirkaya, "İnşaat sektöründe A'dan Z'ye her şeyi yapabiliyoruz. 20 yılda 17 proje tamamladık. Türkiye'nin bel kemiği olan inşaat sektörü önemi çok büyük. İnşaat sektörünün hızlanması için kentsel dönüşümün İzmir'de serbest bırakılması gerekiyor. Türkiye'de başbakanın izniyle kredi sorunu çözülürse inşaat sektörü tekrar eski hızına kavuşacaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirkaya'dan yepyeni atılım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN