Menderes'te tek tuş kolaylığı

Giriş Tarihi: 27.6.2015
Menderes Belediyesi'nin İzmir Kalkınma Ajansı'nın desteğiyle yürüttüğü "Tek Tuşla Menderes" projesi kapsamında alt yapı çalışmalarının hazırlığı devam ediyor. Çalışma kapsamında Elektronik Belge Yönetim istemi kurularak, belediye personeline eğitim verildi. Eğitimin tamamlanmasının ardından sisteme geçiş sağlandı.

ÇAĞA UYGUN
Elektronik ortamda belgelerin yönetimini sağlayacak teknolojik araç ve gereç tedarikinin de tamamlandığı sistemde artık vatandaşlar belediyeyle ilgili tüm yazışmalarının yanıtını e-imzalı olarak alacak. Vatandaşların yanıt bekleme süresini azaltan ve evrak takibi yapılmasını kolaylaştıran bu sistemle personel iş akışı yönetiminin de daha verimli kullanılması sağlanmış olacak. Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, "Belediye olarak çağın gerisinde kalmıyor, hizmetlerimiz çağın gereklerine uygun hale getirmek için çalışıyoruz" dedi.
Ender Yorgancılar Nihat Zeybekci Numan Kurtulmuş Mehmet Ersin Büyükekşi Kılıç Kızıltan Gülseren Atabek Ümit Atabek Ezgi Albayrakoğlu Göker Gülay Deniz Bilge

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Menderes'te tek tuş kolaylığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN