Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti'ye karşı şer odakları birleştiler

AK Parti Manisa Milletveki Özdağ, Paralel Yapı'nın 17-25 Aralık'ta yapamadığını, HDP'yi kullanarak yapmaya çalıştığını dile getirdi

Giriş Tarihi: 20.8.2015
AK Parti'ye karşı şer odakları birleştiler
Ak Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, "Paralel Yapı" zihniyetinin, AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan'a karşı, 17-25 Aralık ve Kobani ile yapamadığını HDP yoluyla yapmaya çalıştığını söyledi. Demirci'de partisinin ilçe danışma kurulu toplantısında konuşan Özdağ, şer odaklarının AK Parti'ye karşı birleştiğini belirterek, şunları söyledi: "Bizim Kürt kardeşlerimizle bir sorunumuz yok. Türkiye'de iki Kürt kökenli isim cumhurbaşkanı oldu, senin 80 vekilin Meclis'te, benim 8 bakanım Kürt kökenli. Türkiye'de her Türk ne hakka sahipse Kürt kardeşlerimiz de o hakka sahip. Bunların istedikleri belli, ay yıldızlı bayrağımızın yanında bir bayrak olacakmış. İstiklal Marşımızın yanına bir marş koyacaklarmış, orada bir vatan oluşturacaklarmış... Vallahi de yaptırmayız. Daha son sözümüzü söylemedik."

İYİCE SAVRULDULAR
Paralel Yapı'nın, seçim öncesinde gazete ve televizyonlarında "çare HDP" diye başlıklar attığını vurgulayan Özdağ, "Bugün televizyonu yayın yapıyor, 'PKK'lı şehit' diyor. Daha sonra Kürt kökenli bir asker şehit oluyor, Van HDP İl Başkanlığı ziyarete gidiyor aileyi, Zaman gazetesi manşet atıyor, 'barış için gidiyorlar'. Barış için mi gidiyorlar? Bunlar bu kadar savruldu" diye konuştu. Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan ise Demirci'de birlik ve beraberliğin sürmesi temennisinde bulundu. Toplantının ardından şehitler için Kur'anı Kerim okundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'ye karşı şer odakları birleştiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN