Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bizi 2 yıl sonra görün

Başkan Ali Erten, Kaf-Kaf için çizdiği yol haritasını açıkladı. Erten, "Bizim şu an tek eksiğimiz tesisleşmedir. Bunun için de iki yıla ihtiyacımız var" dedi

Bizi 2 yıl sonra görün
Büyük bir sevdayla bağlandığı KSK'ye çeyrek asırdır yönetici olarak hizmet edip, 3 ay önce de başkanlık koltuğuna oturan Ali Erten, kulübün içinde bulunduğu durumu, başarının formülünü değerlendirdi. 30 yıldır Karşıyaka'da yaşadığını ve burada öleceğini belirten Erten, önceliği sportif başarıya verdi ve "Tabii ki şampiyonluklar bizi çok mutlu eder, ama tesisleri tamamlayamaz ve eksikleri gidermezsek şampiyonluklar yarım kalır" dedi. Uzun vadeli düşünmek gerektiğini, dönemsel başarıların gözboyamadan ibaret olacağını vurgulayan Erten, "KSK'nin öncelikli olmazsa olmazı tesistir. Tesis yapacak gücümüz ve bilgimiz var. 2 yıl içinde kulübün tüm tesis ihtiyacını karşılayıp kendi ayaklarımız üzerinde duracağız" diye konuştu.

TEHLİKE KAPIYA DAYANDI
Türkiye Futbol Federasyonu'nun, UEFA kriterleri doğrultusunda kulüplerden yerine getirmesini istediği ekonomik ve fiziksel şartlar, KSK'nin başına dert oldu. Federasyonun istediği, mali, hukuki, altyapı, sportif ve tesis şartları yerine getirilemezse, Kaf-Kaf'ın dört puanının silinmesi gündemde. -4 puan silme işlemiyle ilgili son kararı Federasyon cuma günü açıklanacak.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bizi 2 yıl sonra görün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN