1 Kasım milat olacak

7 Haziran'ın ardından AK Parti'nin kendi içinde değişime gittiğine dikkat çeken Denizli İl Başkanı Necip Filiz, "1 Kasım'da teşkilat olarak en az 4 milletvekili çıkaracağımıza inanıyorum" dedi

Giriş Tarihi: 26.9.2015
1 Kasım milat olacak
Denizli'de Şahin Tin'in 1 Kasım erken seçimlerinde aday adayı olması üzerine yerine AK Parti Denizli İl Başkanı olarak atanan Necip Filiz, Egeli Sabah'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. 1 Kasım seçimlerinin Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dediği gibi milat olacağını vurgulayan Başkan Filiz, "Denizli teşkilatı olarak en az 4 milletvekili çıkarmak üzere bütün çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu seçimlerde de sosyal medyayı yoğun olarak kullanacağız. Ben seçimlerden umutluyum. İnşallah iyi sonuçlar alacağız" şeklinde konuştu.

GÜÇLENMEMİZİ İSTEMEDİLER

Başta eğitim, sağlık ve ulaşım olmak üzere AK Parti'nin tarafından yapılan projeler dünya ölçeğinde önemli olduğunu anlatan Başkan Filiz, "Büyük oyunu da görmek lazım. Yaşanan olayları görüyorsunuz. Türkiye'nin Orta Doğu'da lider ülke olması istenmiyor. Bu rolü sadece İsrail'e verilmiş. Türkiye'nin güçlenmesini arzu etmiyorlar. Bununla ilgili hem ekonomik hem siyasi müdahaleler oluyor. Türkiye'de faiz değerlerinin en düşük olduğu ve IMF'nin borcunun kapandığı dönemde Gezi olayları ile başlayan ve daha sonra işin içine başka grupların dahil olduğu bir süreç başladı. Sonra 17-25 Aralık dönemini yaşadık. İçimizden bildiğimiz ve bize yakın olarak gördüğümüz insanların çok farklı plan ve projeler içinde olduğunu fark ettik. Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da çözüm sürecinde farklı yapılanmaların olduğunu gördük. Muhalefet partilerinin sorumluluk bilinciyle hareket etmeyip kapılarını tamamen kapattığını gördük. Onlar kalkıp, 'biz de bu işin içinde olalım. Elimizi taşın altına koyalım' demediler. 'Sen yap eleştiririm. Beğenirsem sessiz kalırım. Beğenmezsem de sonuna kadar karşı çıkarım' mantığıyla hareket ettiler" şeklinde konuştu.

31 İSİM BİRDEN DEĞİŞTİ
AK Parti'de 7 Haziran seçimleri sonrası kendi içinde yapması gerekenleri yaptığına dikkat çeken Filiz, şöyle devam etti; "Değişimin en başlıca örneği MKYK'daki yeni 31 kişinin yer alması. Denizli için önemli olan Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci'nin tekrar MKYK'da yer alması. Bu Denizli için büyük bir kazanım. Koordinatör Milletvekilimiz Selçuk Özdağ da MKYK'da yer aldı. O da bir gurur kaynağı. 1 Kasım seçimlerinde Denizli teşkilatı olarak en az 4 milletvekili çıkarmak üzere bütün çalışmalarımız yapıyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1 Kasım milat olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN