Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tek silahımız oy ve sandık

Mecliste grubu olmayan partilere seslenen Selçuk Özdağ, "Birileri nasıl AK Parti'yi yıkmak için bir araya geliyorsa siz de bizi destekleyin" dedi

Giriş Tarihi: 27.10.2015
Tek silahımız oy ve sandık
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Manisa'da Kütahya İlinden Yetişenler Derneği ile Nurlupınar Mahalle Muhtarlığı'nın birlikte düzenlediği programa katıldı. Özdağ, Türkiye'yi zayıflatmak, güçsüz hale getirmek, madenlerin işletilmesini engellemek, barajların kurulmasına karşı çıkılmak istendiğini kaydetti. Özdağ, bunu aşmanın tek yolunun sandık olduğunu işaret ederek, "Bizim bir tane silahımız var, o da oy ve sandıktır. Biz sandığa gideriz, oyumuzu veririz ve sandıktan çıkana riayet ederiz. Buna da herkesin riayet etmesini bekleriz" dedi.

BOŞA OY GİTMESİN
Özdağ, tek başına iktidarın sınırında olduklarını belirterek, "Anketler bize iktidarı gösteriyor. Bizim hedefimiz 300'ün üzerinde milletvekili çıkarıp yüzde 45 oy almak. Sınırımız yüzde 45... Bir kısım kararsızlar var. Onların da oylarını alacağımızı tahmin ediyoruz... Saadet Partililer, son seçimde Büyük Partisi ile ittifak yaptınız. Yüzde 2 oy aldınız. Gelin oylarınız boşa gitmesin. Birileri AK Parti'yi iktidar yapmamak için nasıl bir araya geliyorsa siz de bir araya gelin. Milliyetçiler, ülkücüler gelin buraya emanet de olsa oy verin. Müslüman Kürtler, demokrat Kürtler gelin buraya oy verin. Kürtler bizim kardeşimizdir. 5 milyon kişi Kürt ve Türkmen birbiriyle evlendi. Bizim birbirimizle problemimiz yok. Bizim terörle problemimiz var."


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tek silahımız oy ve sandık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN