Demirkaya'dan dev yatırım

Giriş Tarihi: 28.10.2015
Demirkaya'dan dev yatırım

Çiğli Organize'deki yeni üretim tesisinin önümüzdeki ay faaliyete geçeceğini belirten Süleyman Demirkaya, "Tüm birimlerimizi tek çatı altında toplayarak, iş teslimini daha hızlı yapacağız" dedi

Süleyman Demirkaya Şirketler Grubu'nun Çiğli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan yeni üretim tesisi önümüzdeki ay faaliyete başlayacak. Görkemli bir açılış töreni ile hizmete açılacak olan tesisin Türkiye'de bir ilk olacağını dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Demirkaya, "Yeni tesisimizde tüm birimlerimizi tek çatı altında topluyoruz. Makina parkımızı da yaptığımız yatırımlarla genişlettik. Bu sayede iş teslimi konusunda büyük oranda hız kazanmış olduk" dedi. 6500 metrekare alan üzerine kurulu bulunan tesisin 3500 metrekare kapalı alanında üretim faaliyetlerini sürdüreceklerini, ayrıca showroomda tüm ürünleri sergileyeceklerini söyleyen Demirkaya şöyle devam etti: "Tesisimizde baskı konusunda çok özel makinalarla çalışıyoruz. Türkiye'de kullanılan 5 adet UVİ baskı makinasının 2 tanesi bizde. Bu makinalarda saatte 100 metre baskı yapılabiliyor. Ayrıca cam seramik ile ilgili temperleme, rodaj, delme, yıkama, Su jeti, lamine cam makinası, otomatik boyama ve fırınlama makinası ile duvar kağıdı basma makinası gibi çok sayıda farklı işleve sahip makinamız mevcut. Cam seramik konusunda başta Ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de 1-2 sene içerisinde bir trend oluşturmayı hedefliyoruz. Tezgah üstüne, banyo duvarlarına, isteğe bağlı olarak yatak odalarına bile döşenebilen cam seramikler, kişiye özel desen, renk ve ebatlarda üretiliyor. Bu sebeple de yoğun ilgi görüyor. İleride daha da yaygınlaşacağını düşündüğümüz cam seramiklerin yanısıra dış cephe kaplamasında da çok özel uygulamalar yapıyoruz. Isı yalıtımı ile birlikte yürüttüğümüz bu sistemde mantolama malzemesinin üzerine istenilen renk ve desende baskı yapabiliyoruz. Bu sayede binalarda daha güzel bir görünüm elde ediyoruz. Ayrıca kaymaz zemin özelliği sağlayan Polimer C ve gergi tavan konusunda da müşterilerimizin beklentilerine cevap verebiliyoruz. Banyo tavanları için kompozit üzerine baskı yaparak döşeyebiliyoruz."

DÖNÜŞÜME DESTEK

Kentsel dönüşüm projelerinde de Demirkaya İnşaat adını duyurmaya devam ettiklerini söyleyen Süleyman Demirkaya, "Çevre ve Şehircilik Bakanlığının desteği ile kentsel dönüşüm projeleri artarak devam etmekte. Biz de Demirkaya İnşaat olarak inşaat tecrübemiz ve kat karşılığı tecrübelerimiz ile kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

3 YILDA 700'ÜN ÜZERİNDE DAİRE
Süleyman Demirkaya Şirketler Grubu olarak her alanda A kalite hizmet sunmayı hedeflediklerinin de altını çizen Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Demirkaya, "İnşaat alanında özellikle Karşıyaka ve Yeşilova Bölgesinde projelerimiz devam ediyor. Bugüne kadar 100'ün üzerinde proje gerçekleştirdik. Zaten 20 yıldır aynı bölgede durmadan çalışıyor olmamız müşterilerimiz ile aramızda sağladığımız güven duygusundan kaynaklanıyor" ifadelerinde bulundu. Konutun yanısıra iş yeri projeleri de yürüttüklerini belirten Demirkaya, "2015 yılı sonuna kadar 200'ün üzerinde projeyi tamamlayacağız. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde ise 700'ün üzerinde daire ve 250'ye yakın iş yeri yapmayı planlıyoruz. Genellikle apartman tarzında projeler tasarlıyoruz. Fakat ileride müstakil projeler de üretmek istiyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirkaya'dan dev yatırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN