Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Millete yalan söylediler!

7 Haziran sonrasında "AK Parti'yi indireceğiz" diyenlerin iktidar sorumluluğundan kaçtığını belirten Binali Yıldırım, kaos yaratmaya çalışanlara milletin1 Kasım'da gerekli cevabı vereceğini söyledi

Giriş Tarihi: 28.10.2015
Millete yalan söylediler!
AK Parti İzmir milletvekili adayı Binali Yıldırım, 7 Haziran sorası ortaya çıkan tabloda, iktidar sorumluluğundan korkarak kaçanların, millete yalan söylediğini dile getirdi. 4,5G'nin iletişim sektörüne katkılarına ilişkin Swiss Otel'de sektörün temsilcilerine yönelik düzenlenen toplantıda konuşan Yıldırım "Ses tabanlı iletişimden internet tabanlı iletişim yapısına 4,5G teknolojisi ile ulaşıyoruz. Kapasite aynı iken bile iletişim hızı mevcut hızın 12 katına çıkacak. Biz sadece bölünmüş yollar yapmadık akıl yolları ile de doğuyla batıyı birbirine bağladık. Birçok hizmet yaptım ama beni en çok heyecanlandıran iletişim alanında yaptıklarımızdır" diye konuştu.

1 KASIM FIRSAT

Saha çalışmalarını da sürdüren Binali Yıldırım, Gıda Çarşısı esnafını ziyaret etti. Roman vatandaşların "dik dur eğilme Romanlar seninle" tezahüratları ile karşılanan Yıldırım "Bizi ayakta tutan İzmirli hemşehrilerimizin sevgisi ve samimi tutumudur. Güven ve istikrarın getirilerini koalisyon dönemleri ile tek parti dönemlerini karşılaştırarak görebiliriz. Ülkemizi aydınlık geleceğe taşımak için 1 Kasım bir fırsattır" dedi. Binali Yıldırım 18 derneğin birleşmesinden oluşan Mardinliler Federasyonu'nu ziyaret etti. Federasyon üyeleri "Türkiye Cumhuriyeti adı altında yaşamaktan gurur duyuruyoruz, bayrağımızı seviyoruz" diyerek Yıldırım'a tam destek verdiklerini açıkladılar.

HAİNLERE GEÇİT YOK

PKK'nın ve destekçisi HDP'nin milleti kandırdığına dikkat çeken Yıldırım şunları söyledi: "Kürtlerin ve bu milletin PKK diye bir sorunu var. Kürtlere hayatı zehir eden, onların hizmet almasının önüne geçen, çocuklarını öldüren, haraca bağlayan, baskı korku salan terör örgütü PKK'dır. Onlar 'inadına HDP' diyorlar ya milletle inat olmaz, millete itaat gerekir. Barış isteyip, gülücükler dağıtıp oy istediler. Seçimlerde açıkça 6 buçuk milyon insanı kandırıp oy aldılar. Sonrada millete silahı dayadılar. Bizim sorunumuz kandan beslenen hainlerledir. Terör, Türkiye üzerinde oynanan uluslararası bir oyunun maşasıdır. Terörü bu ülkeye ayak bağı olmaktan çıkartacağız. Gündemden kaldıracağız. Vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlayacak olan devlettir. Bölücülere, vatan hainlerine geçit yok." Eğitim Bir-Sen'in yemeğine de katılan Binali Yıldırım 2002 öncesi yaşanan çalkantıları hatırlatarak, şunları söyledi: "Devlet memuruna her ay maaş ödemek için ne bulursa yüksek faizle borçlanır, gelirlerinin yüzde 86'sını faize yatırır yüzde 14'ünü de nereye yeterse oraya harcardı. Sağlık, eğitim, memur, işçi, emekli, altyapı beni ilgilendirmiyor, IMF'ye borç ödenecek derdi. 13 yıl sonra manzara tersine döndü. Nefes almaya başladık ki yine rahat durmuyorlar. 7 Haziranda çıktılar AK Partiyi indireceğiz dediler. Millet bunlara bir şans verdi. İktidar sorumluluğundan korkanların biri sağa, biri sola kaçtı, biri şaşkın ortada kaldı. Bu millete yalan söylediler, oyları aldılar ama ülkeyi hükümetsiz bırakıp kaos yaratmaya çalıştılar. Millet artık kendi iktidarına kendi karar verecek."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Millete yalan söylediler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN