Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güvenlik hizmeti kalitesi artırılacak

İzmir Emniyet Müdürlüğü'nün düzenlediği eşya piyangosunun çekilişi yapıldı. Elde edilen gelir daha teknolojik hizmet üretmek için kullanılacak

Giriş Tarihi: 29.10.2015
Güvenlik hizmeti kalitesi artırılacak
İzmir Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen eşya piyangosu çekilişi İzmir Polis Evi'nde noter huzurunda yapıldı. Çekilişte, toplam değeri 750 bin lira olan 7 adet 2015 model otomobil, 30 adet motosiklet, 20 adet LCD ekran TV'nin de aralarında yer aldığı 487 parça hediye sahiplerini buldu.

İLİŞKİLER GÜÇLENECEK
İzmir Emniyet Müdürlüğü, piyangodan 7 milyon 500 bin lira gelir elde etti. İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, gazetecilere yaptığı açıklamada 17 Ekim'de Gündoğdu Meydanı'nda yapmayı tasarladıkları piyango çekilişli konseri Ankara'daki meşum patlama dolayısıyla iptal ettiklerini hatırlattı. Daha sonra yine Gündoğdu Meydanı'nda tüm vatandaşlara açık bir konser düzenleyebileceklerini kaydeden Uzunkaya şu bilgileri verdi: "Piyango düzenlemekteki amacımız, polis-halk ilişkilerini güçlendirmek. Bunun da ötesinde buradan elde edilecek gelirlerle, 13 bin personelimizin hizmet yaptığı İzmir'e daha kaliteli, daha yüksek teknolojili imkanlarla güvenlik hizmeti sunacağız. Vatandaşlarımızın can ve mal emniyetini sağlamaya yönelik güvenlik hizmetlerini tesis etme amacıyla kullanılacak bir gelir kaynağı elde ettik" dedi. 17 Ekim'de yapılması planlanan eşya piyangosu çekilişli Murat Boz konseri, 10 Ekim'de Ankara'da meydana gelen hain terör saldırısı nedeniyle ertelenmişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güvenlik hizmeti kalitesi artırılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN