Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Egepol'den yatırım hamlesi

Giriş Tarihi: 6.11.2015
Egepol'den yatırım hamlesi

Necip Nasır, Egepol Hastanesi'ndeki yeni yatırımla kalp damar cerrahisi alanında da hizmet vermeye başladıklarını söyledi

Nasır Group Yönetim Kurulu Başkanı Necip Nasır, sağlık sektörünün tüm dünyada önemini koruduğuna dikkat çekerek, yeni yatırımla grup bünyesinde hizmet veren Egepol Hastanesi'ndeki yatak sayısı ve tıbbi birimleri artırdıklarını söyledi. Sektörde her dönem en son teknolojiyi kullandıklarını ve ek bina yatırımının ardından 75 olan yatak sayısını 150'ye çıkardıklarını kaydeden Nasır, bölgedeki sağlık hizmeti ihtiyacına cevap verdiklerini dile getirdi.

"MALİYETTEN KAÇINMADIK"
Egepol Hastanesi'nin 2009 yılında 28 olan yatak sayısını 2013'te 3 kat artırarak 75'e ve 2015 yılında gerçekleştirdikleri yeni yatırımla 150'ye yükselttiklerini belirten Necip Nasır, "Halkımıza her zaman kaliteli sağlık hizmeti vermeyi amaçladık. Bunun için hem teknoloji, hem de insan kaynağı anlamında hiçbir yatırım maliyetinden kaçınmadık" diye konuştu. Egepol Hastanesi'nde hizmete açtıkları ek binayla, yatak sayısının yanı sıra; kalp damar cerrahisi alanında önemli bir yatırıma imza attıklarını belirten Nasır, uzman hekim kadrosu ve sağlık personeliyle hizmet verdiklerini vurguladı. Sağlık alanındaki ihtiyacın her dönem geçerliliğini koruduğunu ve Nasır Group olarak, Halide Edip Adıvar Caddesi üzerinde yeni bir hastane inşaatını sürdürdüklerini hatırlatan Necip Nasır, 2017 yılında tamamlanması planlanan hastaneyi, son teknoloji cihazlar ve tıbbi birimlerle Ege Bölgesi'ne kazandıracaklarını sözlerine ekledi. Egepol Hastanesi Başhekimi Dr. Nuri Nasır da, hastane olarak önemli bir lokasyonda bulunduklarını kaydederek, yeni yatırımla birlikte daha fazla hastaya tanı ve tedavi hizmeti verme olanağına kavuştuklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Egepol'den yatırım hamlesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN