Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hedef "iyi ki oy verdim" dedirtmek

Vatandaşların güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz çalışacaklarını belirten Hotar, tevazudan ayrılmadan yola devam edeceklerini ifade etti

Giriş Tarihi: 8.11.2015
Hedef iyi ki oy verdim dedirtmek
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar teşekkür ziyaretlerine Menemen, Çiğli ve Karşıyaka'da devam etti. Hotar, AK Parti hareketinin tarihin özenle inceleyeceği bir hareket olduğunu vurgulayarak, "Partimiz kuruldu ve yaklaşık 1 yıl sonra tek başına iktidar oldu. Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a muhtar bile olamaz dediler halkın seçtiği Cumhurbaşkanı oldu. Sonra entelektüel birikimi ve çalışkanlığıyla Genel Başkanımız ve Başbakanımız Prof. Dr. Sn. Ahmet Davutoğlu hareketimizi sürükleyen güç oldu. Değerli teşkilat mensuplarımız ailelerine ayırmadığı vakti partimize ayırarak, gücümüze güç kattı ve tek başımıza iktidar olmamızı sağladı. Tüm teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum" dedi.

LAYIK OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

1 Kasım seçimlerinde vatandaşların "Ben en çok size güveniyorum, bu ülkeyi en iyi siz idare edersiniz, demokrasiyi, adaleti, özgürlüğü, sosyal ve ekonomik kazanımları siz sağlarsınız" mesajını verdiğini dile getiren Hotar, "Biz bu anlayışa ve güvene layık olmaya devam edeceğiz. Bunu yaparken de hiçbir zaman tevazudan ayrılmadan, her zaman halkımızın her kesimiyle yan yana olarak, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan çalışmaya devam edip bu duruşumuzu göstermemiz lazım. AK Parti'ye oy veren vatandaşlarımız 'Niye oy verdim demeyecek, iyi ki AK Parti'ye oy verdim diyecek. Oy vermeyenlere de keşke AK Parti'ye oy verseydim dedirtmek için çalışacağız" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hedef "iyi ki oy verdim" dedirtmek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN