Öğretmenlere vefa

Ege Bölgesi'nde sivil toplum kuruluşları, belediye başkanları ve siyasiler 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Öğrenciler de bu özel günde öğretmenlerini unutmadı

Giriş Tarihi: 25.11.2015
Öğretmenlere vefa
Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, beraberinde bazı okul müdürleri ve yardımcıları ile Öğretmenevi müdürü olduğu halde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur'u makamında ziyaret etti. Başkan Uğur, makamında kabul ettiği İl Milli Eğitim Müdürlüğü heyetindeki müdür ve yardımcılarının nezdinde kutsal bir meslek olan öğretmenlik mesleğini yapan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı. Yurdun çeşitli yerlerinde görev ifa eden çok sayıdaki öğretmenin geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı hayata hazırlamak için tıpkı kahramanlar gibi uğruna savaş verdikleri ideallerinin olduğunu söyleyen Uğur, "Cumhuriyetin 100. yılında Türkiye dünyanın en gelişmiş 10 ülkesi arasında yer alacaksa, bunda siz değerli öğretmenlerimizin payı büyük olacaktır" dedi.

GELECEĞİ HAZIRLIYORLAR
Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kutlama mesaj yayınlandı. Öğretmenlerin kutsal bir mesleği icra ettiklerini belirten Başkan Soylu, "Öğretmenlik çok kutsal bir meslektir. Bizleri hayata hazırlayan ve geleceğe ışık tutanlar öğretmenlerimizdir. Kalkınmış toplumların temelinde iyi eğitim yatmaktadır. İyi eğitimin temeli de sabırlı ve özverili öğretmenlerden geçer. Büyük fedakarlıklarla mesleklerini icra eden, geleceğimiz olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğretmenlere vefa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN