Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karşıyaka 360'a yoğun ilgi

Giriş Tarihi: 5.12.2015
Karşıyaka 360'a yoğun ilgi

ESBAŞ ve MOPSAN Grup Şirketleri yatırımı olan "Karşıyaka 360" projesine İzmirliler ilk hafta büyük ilgi gösterdi. ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı Faruk Güler, "174 dairemizin dörtte biri satıldı" dedi

Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. ESBAŞ ve MOPSAN Grup Şirketleri yatırımı olan, tanıtım ve pazarlaması Eskidji Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilen Yüksek Vadi "Karşıyaka 360" projesinin lansman satışlarında ilk hafta içinde dairelerin dörtte biri satıldı. İzmir'in en kaliteli ve çağdaş yaşam alanını hedefleyerek yola çıktıklarını ve Karşıyaka 360'ın her yönüyle İzmirlilerin tercihleri ile donatılmış bir proje olduğunu belirten ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı, MOPSAN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili ve CEO'su Dr. Faruk Güler; "Karşıyaka'da Yüksek Vadi Evleri'nde şu ana kadar bin konut ürettik ve tamamını sattık. Burada bin mutlu aile yaşıyor. Karşıyaka 360 projesi ile bu mutlu topluluğa 174 aile daha katılacak. Biz projelere başlarken 'İzmirlilerin yaşam tarzını' en temel hedef olarak ele alıyoruz. Karşıyaka 360 projemizde de geniş balkonlar, körfez manzarası, yeşil alanlar ve sosyal etkinlik alanları ile birlikte kullanışlı metre karelerde tasarlanan daireler bütünüyle İzmirlilerin tercihlerine göre şekillendirildi. Bu amaçla arsa alanının sadece yüzde 12'sinin inşaat alanına, geri kalanları ise sosyal yaşam alanları, otopark, spor alanları ve yüzme havuzu gibi alanlara ayırdık" şeklinde konuştu. 16 Kasım tarihinde lansman fiyatları ile başlayan satışlara büyük ilgi olduğunu belirten Dr. Faruk Güler; "Karşıyaka 360 projemizde inşaatlar şu anda yüzde 50 aşamasına gelmiş durumda. 12 ay içerisinde daireleri yeni sahiplerine teslim edeceğiz. Bu etaptaki projede yüksek standartta daireleri makul fiyatlarla satışa sunduk ve büyük ilgi gördük. İlk hafta içerisinde dairelerin dörtte biri satıldı" dedi.

4 TİP DAİRE ÜRETİLDİ

Yüksek Vadi Projesinin tamamı 2.500 konuttan oluşuyor. Şu ana kadar 4 ayrı etap halinde 1.000 konut üretildi ve tamamı satıldı. 5. etap kapsamında "Karşıyaka 360" projesinde 4 ayrı kule halinde yüksek standartta 174 konut üretiliyor. Karşıyaka 360 projesinde 1+1 ve 3+1 daireler ile birlikte 2 tip 4+1 daire yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karşıyaka 360'a yoğun ilgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN