Stadınıza sahip çıkın

Giriş Tarihi: 21.1.2016
Stadınıza sahip çıkın

Karşıyaka Yalı Stadı Koordinatörü Hasan Çaboğlu, KSK'nin çalışmalara ilgi göstermemesinden yakındı ve "TOKİ kararlı olmasa, bırakır giderdik" dedi

Karşıyaka Yalı Stadı'nı inşa eden Ali Acar İnşaat'ın proje koordinatörü Hasan Çaboğlu, yeşil-kırmızılı camiaya hem müjde verdi hem sitem etti. İnşaatın sürdüğünü ve herhangi bir engelle karşılaşılmaması halinde 12 ay sonra stadın kulübe teslim edilebileceğini belirten Çaboğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı davada mahkemenin ihale iptal kararı vermesine rağmen Danıştay'a yapılan itiraz sürecince çalışmaları devam ettirdiklerini vurguladı. Altyapı çalışmalarını tamamladıklarını, üst yapıya başlamak için tüm hazırlıkların bittiğini ifade eden Çaboğlu, "Biz üzerimize düşeni yapıyoruz ama, kulüp ve Karşıyakalılar da statlarına sahip çıkmalı" diye konuştu.

12 ayda bitecek

Malzeme stokları tükenene kadar çalışmaya devam edeceklerini, daha sonra Danıştay'ın vereceği kararı bekleyeceklerini söyleyen Çaboğlu, "Biz elimizden geldiği kadar idari süreci de takip ediyoruz. TOKİ'nin iyi niyeti olmasa, mahkeme kararı üzerine her şeyi toplayıp buradan çıkmamız gerekirdi. TOKİ, bu işi bitirmekte kararlı. Oysa kulüpten kimseyi muhatap bulamıyoruz, burada ne yapıyoruz, ne yapmıyoruz soran gelen giden yok. Danıştay kararı 1-2 aya kadar açıklanırsa işe bıraktığımız yerden devam ederiz. Bir daha karşımıza engel çıkmazsa 12 ay içerisinde bitirir Karşıyakalılara tesislerini kazandırmış oluruz" dedi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Stadınıza sahip çıkın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN