Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP entrika üretiyor

AK Parti'nin İzmir'de hizmetleri ile konuşulduğunu belirten Atilla Kaya, "CHP'nin ise kentte bir tane kalıcı eseri yok. Çünkü sürekli entrika üretip birbirleriyle didişmekle meşguller" dedi

Giriş Tarihi: 26.1.2016
CHP entrika üretiyor
AK Parti İzmir Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Mahmut Atilla Kaya, seçim bölgesinde katıldığı etkinliklerde vatandaşlarla bir araya geldi. Menderes'te belediye tarafından gerçekleştirilen 'Tek Tuşla Menderes' projesinin lansmanına katılan Kaya, Gaziemir'de esnaf ziyaretleri yaptı, partililerle buluştu. Buca ve Torbalı'da da bir dizi etkinliğe katılan Kaya, dolu dolu bir hafta sonu geçirdi.

İZMİRLİ HER ŞEYİN FARKINDA
AK Parti olarak sürekli hizmet ürettiklerini hatırlatan Kaya, rakiplerinin ise hizmet üretmek yerine entrika ürettiklerini belirtti. Özellikle CHP'nin her icraatının entrikalarla dolu olduğunu ifade eden Kaya, "Bizim yaptıklarımız ortada. Eserlerimizle konuşuyoruz. Gece gündüz demeden çalışıp milletimiz için hizmet üretiyoruz. Rakiplerimizin ise böyle bir derdi yok. CHP'nin memlekete çaktığı bir çivi, kalıcı bir esere attığı imza var mı? Varsa yoksa entrika üretip birbirleriyle didişmekle meşguller. En son biliyorsunuz, CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka yaptığı bir açıklamayla, partisinin bir milletvekilinin TBMM'deki odasından Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk'ün resmini indirdiğini açıklamıştı. Daha sonra bu kişinin İzmir milletvekili olduğu yönünde bilgiler kamuoyuna yansımıştı. Odasından Atatürk'ün resmini indirecek kadar bu ülkeye ve bu ülkenin değerlerine yabancı olan bir zihniyetle karşı karşıyayız. İzmirliler her şeyin farkında. İzmirli hemşehrilerimizin CHP'nin takiyelerine karşı duruşu da çok net" sözlerini sarf etti. İzmirlilerin, kentin yerel yönetimini elinde bulunduran CHP'den entrika yerine hizmet üretmelerini beklediğini söyleyen Kaya şunları söyledi, "İzmirliler CHP'nin kenti yönetme sorumluluğunu yerine getirmelerini bekliyor. Kendi içlerindeki çekişmelerden, kavgalardan, entrikalardan vakit bulabilirlerse İzmir'e hizmet için biraz kafa yorsunlar. Şunu da net bir şekilde ifade etmek istiyorum, varsın birileri laf üretsin, 'engelleniyorum' diye bahaneler üretsin, biz önümüze bakıp İzmir'e hizmet yağdırmaya devam edeceğiz. CHP'li belediyeler İzmir halkına verdiği sözleri yerine getirememenin mahcubiyetini yaşarken, biz verdiğimiz sözleri yerine getirmenin huzuru içerisinde olacağız. Siyasetin hizmet için yapılması gerektiğini, yaptığımız eserlerle anlatmaktan vazgeçmeyeceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP entrika üretiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN