Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cemaate zamanında ikazda bulunmuştum

"Paralel Yapı'yı geçmişte övmüştü" eleştirisine cevap veren Selçuk Özdağ, "Evet doğrudur o anki haline iyi dedim ama 17-25 Aralık'tan sonra da meydan okudum. Ayrıca, devleti ele geçirmeye çalışmayın da demiştim" diye açıklama yaptı

Giriş Tarihi: 10.2.2016
Cemaate zamanında ikazda bulunmuştum
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Millletvekili Selçuk Özdağ, MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay'ın, "Selçuk Özdağ'ın geçmişte Paralel Yapı'ya övgüler dizdiğini biliyoruz. Bülent Arınç da tutuklanırsa şaşırmam" şeklindeki sözlerine cevap verdi. "Evet, doğrudur geçmişte cemaatin yani buzdağının görünen kısmına övgüler yağdırdım" diyen Özdağ, şöyle devam etti: "Mecliste konuşarak Türkçe olimpiyatlarından övgüyle söz ettim. Önceden kendilerini uyararak, 'Devleti ele geçirmeye çalışmayın. Vazifenizi yapın, insan yetiştirin. Türkiye'yi ele geçirmek istiyorsunuz. Yanlış yoldasınız, devlet buna müsaade etmez' demiştim. Ne zaman 17-25 Aralık operasyonu yapıldı, meydan okudum.

GERÇEK YÜZÜ GÖRÜLDÜ

Görünmeyen kısmına meydan okumaya devam ediyorum. Güzel şeyler yaptıkları zaman alkışladım, alkışlarım da. İyi demişsek o anki haline demişizdir. Geçmişi bizi ilgilendirmez. Geleceğini ise Allah bilir. Cemaatin içinde Allah'a inanan ve samimi olarak hizmet etmek isteyenler, bugün o yapının gerçek yüzünü gördü. Kaldı ki MHP'nin kurucu Başkanı Alparslan Türkeş de cemaatin görünen kısmına övgüler dizmişti ve Fethullah Gülen'le birebir görüşmüş olan bir lider ve devlet adamıydı" dedi. Abant'ta düzenlenen Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın toplantısını ve açıklanan bildiriyi de değerlendiren Özdağ, "Cemaate destek olan, yardım eden, bir şekilde içinde bulunan herkesi o bildiriyi okumaya davet ediyorum. O toplantıda PKK'lılarla, KCK'lılarla ne işiniz var sizin? Siz oraya PKK'nın eylemlerini kutsayan insanları neden çağırıyorsunuz? Teröre destek verenleri neden oraya davet ediyorsunuz? Hani siz PKK'ya karşıydınız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cemaate zamanında ikazda bulunmuştum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN