Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralelci damgası Uğur'a yapışmaz!

Kendisinin Paralel Yapı'yla ilgisi bulunduğu iddiasına sert çıkan Uğur, "iftiralar" hakkında suç duyurusunda bulunacağını bildirdi

Giriş Tarihi: 23.2.2016
Paralelci damgası Uğur'a yapışmaz!
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, kendisinin Paralel Yapı'yla ilişkisi bulunduğu yönündeki iddialara sert cevap verdi. Uğur yaptığı açıklamada, "Ben Recep Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşıyım 2001'den bu yana Reisimizle omuz omuza mücadele veriyorum. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Paralel Yapı'nın her şeyiyle benimle amansız mücadele ettiğini ne çabuk unuttunuz? Bana karşı MHP'yi desteklediğini ne çabuk unuttunuz? 30 Mart 2014'ten sonra şimdiki BASKİ binasının olduğu yerden paralelci dershaneyi ben çıkarttım. Benim birinci derecede hiçbir akrabamın FETÖ terör örgütüyle ilgisi ve ilişkisi yoktur. Paralel Yapı ile alakamı ispat edemezseniz şerefsiz, adi, haysiyetsiz ve alçaksınız" ifadelerini kullandı.

RAHATSIZ MI OLDUNUZ!
Kendisine yönelik iftiralar hakkında suç duyurusunda bulunacağını bildiren Uğur, "Sizin kimin kontrolünde olduğunuz, konutu haftada kaç defa ziyaret ettiğiniz herkes tarafından biliniyor. Bandırma'ya yapılacak liman ve OSB için Başbakanımızdan aldığımız davetten rahatsız mı oldunuz? Sayın Başbakanımız ve Bakanlarımızla Hollanda'ya seyahat ettiğimizden mi rahatsız oldunuz? Balıkesir'de yapılacak yatırımlar sizi rahatsız mı ediyor? İşiniz gücünüz yatırımları ve hizmetleri engellemek. Hazmedemeseniz de Balıkesir'e yatırımları getiriyoruz. Devlet tabii ki arkamızda. A.Edip Uğur'un alnı açık, başı dik paralelci damgası bana yapışmaz. Ameller niyetlere göredir. Akıl hocanızın niyeti bozuk. Suçüstü yakalandı paraları götüremedi. Akıl hocanıza nitelikli dolandırıcılık yapıştı ölünceye kadar alnında damgalı. Bütün yalanlarınız, iftiralarınız ve hakaretleriniz için suç duyurusunda bulunacağım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralelci damgası Uğur'a yapışmaz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN