Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yerliler ve ulusalcılar bir bir tasfiye ediliyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, "bölücülükle, Kürtçülük mezhepçilik arasında gidip gelen" CHP'nin artık "Atatürk'ün partisi" olmaktan çıktığını söyledi

Yerliler ve ulusalcılar bir bir tasfiye ediliyor
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, CHP'nin artık "Atatürk'ün Partisi" olmaktan çıktığını belirtti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren Özdağ, "PKK'yı kınasana, YPG'yi kınasana. Niye kınamıyorsun? CHP artık Atatürkçü parti değildir. CHP'de yerli olanlar, Atatürkçülük, ulusalcılar tek tek tasfiye ediliyor. Girdiği her seçimi kaybeden Kılıçdaroğlu, partide girdiği her seçim kazanıyor. Bu nasıl oluyor bilmiyoruz. CHP, bölücülükle, Kürtçülükle, mezhepçilik arasında gidip gelen bir partidir. Ben ne konuştuğumu biliyorum. Allah nasip ederse önümüzdeki hafta bana iftira atan Kılıçdaroğlu'na dava açacağım. Kazandığımız parayı fakire fukaraya dağıtacağız" dedi.

ERDOĞAN DİRENİYOR

Egemen güçlerin Türkiye'yi büyütmemek için çalıştığına dikkat çeken Özdağ, "Anadolu topraklarından bizi geri göndermek istiyorlar. Daima kutuplaşalım, daima parti kavgaları, etnik kavgaları yapalım istiyorlar. Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Özal'dan, Menderes'ten aldığı bayrağı daha yukarılara taşımak için direndi. Vesayetçilere, darbecilere, sermayedarlara direndi, şimdi de terör örgütlerine direniyor" diye konuştu.

GİDİN PKK'DAN MAAŞ ALIN

Terör örgütlerinin el ele vererek Türkiye'yi zayıflatmaya çalıştığını belirten Özdağ, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bunlara direneceğiz. 1984'den bu yana 50 bin insanımızı öldürdüler. Benim Kürt kardeşlerim de bunlara kanarak oy verdiler. Bunlar dinsiz bir yapıdır. Bunlar Peygamberi, Allah'ı tanımıyorlar. PKK çıkmış orada Kürtlerin hakkını savunuyormuş. Diyorlardı yol yok, okul yok, yatırım yok. Şimdi yatırımlar yapıyoruz. Okulları, yolları yapıyoruz. Onlar hastaneleri, okulları yakıyorlar. Çözüm sürecinden itibaren 74 okulumuz yaktılar. Zararımız 1 milyar liradır. Doktorları, din adamlarını niye öldürüyorsunuz. Hiç Müslüman Kürt din adamı öldürür mü? Dünyada bu kadar alçak bir örgüt yoktur. Bunlara direneceğiz. Biz sadece teröristlerle uğraşmıyoruz. Memura bakıyorsunuz PKK'lı, başkana bakıyorsunuz PKK'lı. Türkiye Cumhuriyeti düşmanları Türkiye'den maaş alamaz. Gidin PKK'dan maaş alın."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yerliler ve ulusalcılar bir bir tasfiye ediliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN