Mobilya sektörünün nabzı İzmir'de atacak

Giriş Tarihi: 24.2.2016
Mobilya sektörünün nabzı İzmir'de atacak

Ülkenin önde gelen 300 mobilya firmasının yeni ürünlerini sergileyeceği MODEKO 2016, Fuar İzmir'de başlıyor. 50 ülkeden alım heyetleri de fuarda konuk edilecek

Türkiye'nin en kapsamlı mobilya ihtisas organizasyonu 27. İzmir Mobilya Fuarı (MODEKO 2016), bugün Fuar İzmir'de başlayacak. Fuar, sektör paydaşlarına fırsatlarla dolu 5 önemli iş günü sunacak. Kabına sığmayan fuarı büyüterek Fuar İzmir'e taşımanın onurunu yaşadıklarını vurgulayan Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, fuarın büyük iş bağlantılarına zemin oluşturacağını söyledi. Nuray Eyigele İşleyen, "Yıllar önce kaliteli üretim yapan mobilya üreticilerimizin imalatlarının katma değer yaratması, üretim ve pazarlama gücünü ortaya koyması için yola çıkmıştık. Mobilyacılarımızın hak ettiği yere ulaşması için üreticilerimiz bilgi birikimini, biz de fuarcılık tecrübemizi ortaya koyarak bir enerji yarattık. Her geçen gün yükselen başarısıyla dünya çapında tanınan ve dikkate alınan fuarımıza, son dönemde birçok üreticimizi alamıyorduk. Türkiye'nin en büyük Avrupa'nın ise ikinci büyük fuar kompleksi Fuar İzmir ilimizde inşa edildi. İzmir Mobilya Fuarımız hedeflerini katladı. Sektörün nabzı 5 gün süre ile Fuar İzmir'de atacak. Son trendler görenleri büyüleyecek. Kazanan katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz, kentimiz, bölgemiz ve ülkemiz olacak"dedi.

SMYRNA'DA ÖZEL BÖLÜM

Mobilya üreticisinin kabına sığmadığını vurgulayan İzmir Mobilyacılar Odası Yönetimi Kurulu Başkanı Tevfik Özdemir ülkenin önemli mobilya fuarı MODEKO'da meslektaşlarının yeni ürünleri ve hizmetleriyle vizyona çıkacağını söyledi. Mobilya üretiminin bir sanat olduğunu belirten Ege Bölgesi Sanayi Odası Mobilya Sanayi Meslek Komitesi Başkanı Selim Dalgaç, fuardaki mobilya sunumlarının değişmesi için önemli bir projeyi hayata geçireceklerini ifade etti. Dalgaç "Smyrna Sokak'ta" adını taşıyacak özel bölümün mutlaka ziyaret edilmesi gerektiğine dikkat çekti. Mobilya sektörünün önde gelen 300 firması bu yılki fuara katılacak. Fuar İzmir Alanı'nda bir birinden özel stantlar kuracak katılımcılar her türden ürünlerini sergileyecekler. Hedef pazar olarak belirlenen 50 ülkenin yoğunlukta olduğu sektör temsilcileri fuar kapsamında İzmir'de ağırlanacak. Ülkenin birçok ilinden düzenlenecek otobüs seferleriyle iç piyasadaki alım heyetleri fuarı ziyaret edecek. Kent içinden fuar alanına kolay ve konforlu bir ulaşım için servislerle ulaşım hizmeti sunulacak. Basmane Meydanı ve İzban ESBAŞ durağından Fuar İzmir'e gidiş ve dönüş yönünde otobüs seferleri yapılacak. Fuar ilk dört gün 11.00- 20.00 saatleri arasında son gün ise 19.00'a kadar ziyaret edilebilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mobilya sektörünün nabzı İzmir'de atacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN