Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demirkaya'dan üretim atağı

Çiğli Organize'de bulunan yeni üretim tesislerinin faaliyete geçtiğini belirten Süleyman Demirkaya, "Tüm birimlerimizi tek çatı altında topluyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 27.2.2016
Demirkaya'dan üretim atağı
Süleyman Demirkaya Şirketler Grubu'nun Çiğli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan yeni üretim tesisi faaliyete başladı. Tesisin Türkiye'de bir ilk olacağını dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Demirkaya, "Yeni tesisimizde tüm birimlerimizi tek çatı altında topluyoruz. Makina parkımızı da yaptığımız yatırımlarla genişlettik. Bu sayede iş teslimi konusunda büyük oranda hız kazanmış olduk" dedi. 6500 metrekare alan üzerine kurulu bulunan tesisin 3500 metrekare kapalı alanında üretim faaliyetlerini sürdüreceklerini, ayrıca showroomda tüm ürünleri sergileyeceklerini söyleyen Demirkaya, "Tesisimizde baskı konusunda çok özel makinalarla çalışıyoruz. Türkiye'de kullanılan 5 adet UVİ baskı makinasının 2 tanesi bizde. Bu makineler saatte 100 metre baskı yapılabiliyor. Ayrıca cam seramik ile ilgili temperleme, rodaj, delme, yıkama, su jeti, lamine cam makinesi, otomatik boyama ve fırınlama makinesi ile duvar kağıdı basma makinesi gibi çok sayıda farklı işleve sahip makinemiz mevcut" diye konuştu. Cam seramik konusunda başta Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de 1-2 sene içerisinde bir trend oluşturmayı hedeflediklerini dile getiren Demirkaya, şöyle devam etti; "Tezgah üstüne, banyo duvarlarına, isteğe bağlı olarak yatak odalarına bile döşenebilen cam seramikler, kişiye özel desen, renk ve ebatlarda üretiliyor. Bu sebeple de yoğun ilgi görüyor. İleride daha da yaygınlaşacağını düşündüğümüz cam seramiklerin yanı sıra dış cephe kaplamasında da çok özel uygulamalar yapıyoruz. Isı yalıtımla birlikte yürüttüğümüz bu sistemde mantolama malzemesinin üzerine istenilen renk ve desende baskı yapabiliyoruz. Bu sayede binalarda daha güzel bir görünüm elde ediyoruz. Ayrıca kaymaz zemin özelliği sağlayan Polimer C ve gergi tavan konusunda da müşterilerimizin beklentilerine cevap verebiliyoruz. Banyo tavanları için kompozit üzerine baskı yaparak döşeyebiliyoruz."

3 YILDA 700'ÜN ÜZERİNDE DAİRE
Süleyman Demirkaya Şirketler Grubu olarak her alanda A kalite hizmet sunmayı hedeflediklerinin de altını çizen Süleyman Demirkaya, "İnşaat alanında özellikle Karşıyaka ve Yeşilova Bölgesinde projelerimiz devam ediyor. Bugüne kadar 100'ün üzerinde proje gerçekleştirdik. Zaten 20 yıldır aynı bölgede durmadan çalışıyor olmamız müşterilerimiz ile aramızda sağladığımız güven duygusundan kaynaklanıyor" dedi. Konutun yanısıra iş yeri projeleri de yürüttüklerini belirten Demirkaya, "2015 yılı sonuna kadar 200'ün üzerinde projeyi tamamlayacağız. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde ise 700'ün üzerinde daire ve 250'ye yakın iş yeri yapmayı planlıyoruz. Genellikle apartman tarzında projeler tasarlıyoruz. Fakat ileride müstakil projeler de üretmek istiyoruz" diye konuştu. Kentsel dönüşüm projelerinde de Demirkaya İnşaat adını duyurmaya devam ettiklerini söyleyen Süleyman Demirkaya, "Çevre ve Şehircilik Bakanlığının desteği ile kentsel dönüşüm projeleri artarak devam etmekte. Biz de Demirkaya İnşaat olarak inşaat tecrübemiz ve kat karşılığı tecrübelerimiz ile kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirkaya'dan üretim atağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN