Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Muhalifleri alnına banknot yapıştırdı

Çiğli'de CHP parti disiplinine gönderilen üyenin, Hasan Arslan'ın alnına bir eğlence sırasında 100 TL yapıştırması sosyal medyayı salladı

Giriş Tarihi: 1.3.2016
Muhalifleri alnına banknot yapıştırdı
CHP İlçe Başkanını yüksek maaşla belediye işe başlatması sebebiyle eleştirilere hedef olan Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan'ın bir eğlence gecesinde alnına para yapıştırılmasını içeren görüntüler sosyal medyada günün konusu oldu. Zira bu eylemi gerçekleştiren kişi Arslan'a muhalefet etmesiyle tanınan bir meclis üyesiydi. Belediye meclisinde Başkan Arslan'a muhalif tutum sergileyen CHP'li Meclis üyeleri Mustafa Avdan, Yusuf Çoban, Erkan Tuncer ve Süleyman Karadağ'ın kesin ihraç talebi ile tedbirli olarak disipline gönderilmesinin yankıları sürerken, bir süre önce Çiğli Akvaryum Kafe'deki Karslılar gecesinde ilginç görüntüler yaşandı. Disipline gönderilen meclis üyelerinden Mustafa Avdan, halay çektiği sırada Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan'ın kafasına 100 TL'lik banknot yapıştırdı.

TEPKİ GÖSTERMEDİ

Avdan'ın bu davranışı çevredekilerin şaşkınlığına neden olurken, Başkan Hasan Arslan'ın tepkisizliği gözlerden kaçmadı. Başkan Arslan, hiçbir şey olmamış gibi eğlencesine devam etti. Başkan Arslan, geçen aylarda denetim raporlarına şerh koydurmakla, yeğeni Niyazi Arslan'ın sahibi olduğu Kalan Proje Restorasyon ve İnşaat firmasından normalden yüksek bedellerden aldığı hizmet ve işçilerin maaşlarını ödenmemesi ile gündeme gelmiş, ardından da ilçe başkanı Zeynel Mertoğlu'nu yüksek ücretle belediyede çalıştırmasıyla kamuoyu gündeminde yer bulmuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muhalifleri alnına banknot yapıştırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN