Şoförle yasak aşk hale tayin getirdi

Şoförüyle birlikte olduğu ortaya çıkan evli kadın bürokrat, Büyükşehir Belediyesince görev yaptığı Eşrefpaşa Hastanesi'nden alınarak, Buca Kaynaklar'daki balık haline gönderildi

Giriş Tarihi: 14.3.2016
Şoförle yasak aşk hale tayin getirdi
Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Eşrefpaşa Hastanesi'nde görevli evli kadın bürokratla, şoförü arasındaki yasak aşk iddiası, boşanma davası ve tayinle sonuçlandı. İddiaya göre hastanede üst düzey görevde bulunan İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin evli ve iki çocuk annesi bürokratı Ç.D, şoförlüğünü yapan M.K. ile "yasak aşk" yaşadığı ortaya çıkınca Buca Kaynaklar'daki balık haline tayin edildi. Durumdan haberdar olan koca F.D. de 15. Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açtı.

MESAJLARI FARKETTİ
Bundan 14 yıl önce ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan serbest ticaret erbabı F.D. ile Ç.D. birbirlerine aşık oldu ve nikah masasına oturdu. Ancak ikili arasında anlaşmazlıklar ortaya çıkınca 7 ve 10 yaşlarında iki çocuk annesi olan Ç.D, geçen yıl evi terk etti. Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Eşrefpaşa Hastanesi'nde üst düzeyde görevde bulunan karısının, şoförü M.K. ile birlikte olduğunu, ikili arasında artan telefon görüşmeleri ve mesajlaşmalardan anlayan F.D, Kasım 2015'te durumu görüşmek üzere hastaneye gitti. İddiaya göre şoför Mesut K, hastaneye gelen F.D'yi darbetti ve bir de "Bu kadından uzak dur" diyerek, karısıyla münasebetini kesmesi için uyarıda bulundu! Hastanede meydana gelen kavga üzerine başlatılan soruşturmanın ardından Ç.D, buradaki görevinden alınarak İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan Buca Kaynaklar'daki balık haline gönderildi. Şoför M.K. ise hastanedeki görevine devam etti. Bu arada F.D, tayini çıktıktan sonra da yasak ilişkinin devam ettiğini kanıtlamak maksadıyla dedektif gibi takip ettiği karısını 9 Ocak 2016'da Buca Kaynaklar'da M.K. ile aracında görüşürken fotoğrafladı.

BEĞENMEMEYE BAŞLADI

Avukatı Mehmet Bülent Ötkün aracılığıyla 15. Aile Mahkemesi'ne başvuran F.D, kendisini aldattığı gerekçesiyle eşine boşanma davası açtı. F.D, dilekçesinde, mesleki kariyeri gelişen ve kazancı artan eşinin zamanla kendisini beğenmemeye ve hor görmeye başladığını, bu nedenle aile içerisinde sürekli gerilim yaşadıklarını belirtti. Eşinde meydana gelen bu değişimi önceleri kötüye yormadığını anlatan F.D, süreç içerisinde eşinin cep telefonunu elinden düşürmemesi ve cinsel anlamda kendinden uzak durması üzerine şüphelendiğini ve sadakatsizliği tespit ettiğini belirtti. Eşinin işyerine gidip gelirken İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen makam aracını kullandığını ve şoförü M.K. ile duygusal ilişki yaşayarak sadakatsizlik gösterdiğini belirten F.D, eşi ile sevgilisinin telefonda yazışmadan önce müsait olup olmadıklarını birbirlerine sordukları, teyit aldıktan sonra telefonlardaki WhatsApp uygulamasından mesajlaştıklarını anlattı. 2 oğlunun velayetinin kendisine verilmesini isteyen ve eşinden 5 bin lira tazminat talep eden F.D. Kaynaklar'da çektiği fotoğrafı da mahkemeye sundu. Duruşma 5 Mayısa ertelendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şoförle yasak aşk hale tayin getirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN