İnanmayan gitsin

Giriş Tarihi: 17.3.2016
İnanmayan gitsin

Teknik adamlarla hep “futbolculara ödemeler” konusunda anlaşmazlık yaşayan KSK yönetimi, takımla toplantı yaptı, net mesaj verdi

Karşıyaka'da Yusuf Şimşek'in istifasının ardından teknik adam arayışına giren ve görüştükleri teknik adamlarla sürekli, futbolculara yapılacak ödemeler konusunda anlaşmazlığa düşen yönetim, sonunda futbolularla görüşüp mesajını verdi. Reha Kapsal'dan sonra dün görüştükleri Erhan Altın'ın da "Takıma ödeme yapmalısınız" demesi üzerine Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde Futbol Şube Yöneticileri gelen Başkan Fatih Diniz, takımla bir toplantı yapıp, net mesajlar verdi. Başkan Fatih Diniz, "Bu saatten sonra para konuşulmasını istemiyoruz. Bu davaya inanmayan, bizlerle birlikte olmak istemeyen Elazığ'a da gelmeyebilir" dedi.

İBRE TOLUNGUÇ'A DÖNDÜ
Karşıyaka'da Yusuf Şimşek'in görevi bırakmasının ardından teknik adam arayışları devam ediyor. Kulüp Başkanı Fatih Diniz ve futbol şube yönetimi dün kulüp binasında Erhan Altın ile biraraya geldi. Yaklaşık iki saat süren toplantıda uzlaşma sağlanamadı. Yeşilkırmızılı yönetim daha öncede görüşme yaptığı Soner Tolunguç'u İzmir'e davet etti. Tolunguç'un bugün yönetimle masa oturduktan sonra idmana çıkması bekleniyor. Yeşil-kırmızılılar Reha Kapsal, Alpay Özalan, Ali Tandoğan ve Mehmet Altıparmak ile daha önce temasa geçmiş, ancak anlaşma sağlayamamıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnanmayan gitsin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN