Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vosmer Skoda'nın satışı yüzde 30 arttı

Vosmer Skoda Marka Müdürü Aşkın Tüzüner, Ege Bölgesi'nde sadık Skoda müşterilerinin çoğaldığını, bu gelişmenin 2016 yılı satışlarına da önemli oranda yansıyacağını dile getirdi

Giriş Tarihi: 20.3.2016
Vosmer Skoda'nın satışı yüzde 30 arttı

Skoda model yelpazesini yenilerken aynı zamanda ürünlerin sahip olduğu farklı tasarım anlayışını hem yetkili satıcılarına hem de yetkili servislerine taşıyor. Vosmer Skoda Marka Müdürü Aşkın Tüzüner, Skoda'nın yeni konseptine uygun showroom ve servisin Alsancak Şehitler Caddesi'nde 1 Aralık 2014 tarihinde hizmete girdiğini hatırlattı. Tüzüner, "Vosmer Skoda showroom ve servisimiz, Skoda markasının kalite anlayışına paralel olarak hazırlandı, bunun sonucu olarak müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetler daha üst seviyelere ulaştı" diye bilgi verdi.

HİZMETTE KALİTE
Aşkın Tüzüner, Vosmer Skoda olarak, "hizmet kalitesinde mükemmellik ilkesini benimsediklerini, bu ilkeye paralel olarak da, satış ve satış sonrası hizmetler kadrolarının, gelişen teknolojileri yakından takip edip müşteri taleplerine en hızlı ve en doğru şekilde cevap verebilmek için Skoda tarafından verilen eğitimlere katıldıklarını" söyledi.

GÜVEN VE SAMİMİYET
Samimiyet ve güven gibi temel değerlerin kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Vosmer Skoda Marka Müdürü Aşkın Tüzüner, "showroom ve servise gelen her kişiyi ailemizin birer parçası olarak görüyoruz ve kendilerine bu bağlamda hizmet sunuyoruz" dedi.

SADIK MÜŞTERİLER
Son olarak 2015 yılını değerlendiren Tüzüner, "Vosmer Skoda olarak geride bıraktığımız 2015 yılında satışlarımızı önceki yıla göre yüzde 30 artırdık. Bu artışın en büyük sebebi, Ege Bölgesi'nde sadık Skoda müşterilerinin olması. Bunun yanı sıra, geniş ve kaliteli ürün gamı sayesinde Skoda ailesine yeni üyeler katıldı. Ayrıca, İzmirliler Yeni Skoda Super b modeline büyük ilgi gösterdiler, bu ilginin, 2016 yılında da satışlarımızı olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyorum ve tüm İzmirlileri "farklılığı yaşamak için" showroomumuza davet ediyorum" diyerek sözlerini noktaladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vosmer Skoda'nın satışı yüzde 30 arttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN