Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaşlılardan Uğur’a hayır duası

Giriş Tarihi: 26.3.2016
Yaşlılardan Uğur’a hayır duası
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Yaşlılar Haftası'nda yaşlılarla bir araya geldi. Başkan Uğur "Bizler insanı merkeze alan bir medeniyet mirasının varisleriyiz. Bizim kültürümüzde büyüklere saygı, küçüklere sevgi önemli bir yer tutmaktadır. Vefalı olmak, hoşgörülü olmak bizler için önemli bir anlam ifade ediyor.
Yaşlılarımızın her biri bizler için bir tecrübe kaynağı ve aynı zamanda değerli bir hazinedir"dedi. İnsan odaklı belediyeciliği önemsediklerini anlatan Uğur, "Ayette buyuruyor 'Ve Rabbim emretmiştir ki, kendisinden başkasına ibadet etmeyin, ana ile babaya ihsanda bulunun. Senin yanında onlardan biri veya ikisi de ihtiyarlık çağına gelirse onlara of bile demeyin, onları incitmeyin ve güzel hitapta bulunun.' Biz milletimize hizmetkâr olmaya geldik. Milletimizin temsilcisiyiz ve milletimizin rehberliğinde yol alırız. Aksini bekleyenlerin bekleyişi beyhudedir.
Bu nedenle Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak Hizmet Siyaseti ekseninde hareket etmeyi ve Sosyal Belediyeciliği önemsiyoruz" dedi.
Uğur'a yaklaşımından dolayı teşekkür eden yaşlılar, kendisine hayır duasında bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşlılardan Uğur’a hayır duası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN