Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Megapol atağa kalktı

Yeni Kent Merkezi’nde Çarşı Kule’nin lansmanını yapan Megapol Group, şimdi de aynı bölgede iki kule ve Megapol City’nin yanı sıra Urla Kalabak’taki Megapol Country projelerinin startını veriyor

Giriş Tarihi: 15.5.2016
Megapol atağa kalktı
Megapol Group projelerini stratejik planlamalar üzerine kurarak geliştirdiği 3 yeni projesini hayata geçiriyor. Yeni Kent Merkezi'nin Konak bölümünde kalan alanda 30 milyon dolarlık yatırımla 24 katlı Çarşı Kule'nin lansmanına çıkan Megapol Group, aynı bölgede iki kule ve caddeden oluşan Megapol City'nin yanı sıra 200 milyon dolara mal olacak Urla Kalabak'taki Megapol Country ile daire ve villayı buluşturacakları projelerine de start veriyor.

"İLKLERİ İNŞA ETTİK"
Megapol Group Yönetim Kurulu Başkanı Selim Gökdemir, "Türkiye'de yatırım yapılabilecek en iyi şehir " olduğunu inanan Megapol'ün 65 yıl boyunca İzmir'de ilkleri inşa ederek İzmir'e yatırım yapmış ve yatırımcısına hep kazandırdığını ifade etti. Projelerini insanların ihtiyaçları ve ulaşım imkanının optimizasyonuna göre geliştiren Megapol, bu prensipleriyle her hedeflerine ulaştığını belirten Gökdemir, "Yine aynı prensiple geliştirilen ve lansmanına çıkılan Megapol Çarşı Kule, şirketin İzmir'de 7. Kule projesi olup İzmirgaz'ın önünden geçen yol hemen kulenin önünde yer alıyor. Ayrıca çevre yolu hemen yanında. Hilal ve Halkapınar metro istasyonlarına yürüme mesafesindedir. Projenin az ilerisinde hızlı tren ile metroyu entegre eden yeni bir hat planmış olup buradan başlayan metro hattı önce Otogar'a oradan da Ankara'ya gidecek. Projede yaşamaya başlayacak birisi evine yürüme mesafesinde olan metro hattıyla Ankara'ya 3-4 saatte gidebilecek. Alsancak'a 5, Konak'a 10 dakikada olan proje hızlı iş ve hayat temposu için büyük olanaklar sağlıyor" dedi. Her binasına "daha iyi ne yapabiliriz?" sorusuyla yaklaştıklarını belirten Gökdemir, şöyle devam etti; "Megapol Çarşı Kule'nin üstteki 3'te 1'lik kısmı konutlardan oluşuyor. Konutların girişi ise ayrı tutuldu. Geri kalan 3'te 2'lik kısim ise ofis. Böylece aynı binada hem çalışıp hem konutunuzda yaşayabilirsiniz. Trafik stresi, yolculuk ve zaman kaybı yaşamadan evinizden işinize geçebilirsiniz. Konutlarımızın büyüklüğü ise 101 metrekalik 1+1 ile başlayıp, 234 metrekareye kadar çıkıyor. En üstteki 2 katta ise 2 tane 539 metrekare; yine 2 tane 767 metrekarelik tüm Körfez'e hakim manzarası bulunan dubleks rezidanslar bulunuyor" diye konuştu.

YÜZDE 35'İ SATILDI
İzmir'de kapasite yoğunluk oranı en yüksek projeler Megapol'ün olduğunu vurgulayan Gökdemir, şöyle devam etti: "Megapol Group her zaman sözünde durduğu, müşterilerine verdiği tüm taahhütleri yerine getirdiği ve kendisine güvenen ve yatırım yapan insanlara her zaman kazandırdığı için kemik müşteri kitlesine sahiptir. Bu kitle, şirketin projelerini yakından takip ederek projenin lansmanında satın alır ve İzmir gayrimenkul piyasasına göre oldukça yüksek kar marjıyla ya satar ya da kurumsal firmalara kiraya verir. Bu sebeple megapol Çarşı Kule'nin lansmanına çıkılmadan yüzde 35'i satılmıştır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Megapol atağa kalktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN