Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’e başbakan yakışır

EBSO’nun başkanları “Tüm adaylara saygımız sonsuz olmakla birlikte bizlerin gönlünden geçen isim için de yeri ayrı olan ’dır” dedi

Giriş Tarihi: 18.5.2016
İzmir’e başbakan yakışır
Ege Bölgesi Sanayi Odası'nın (EBSO) Meclis Başkanı Salih Esen ve Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar yaptıkları ortak açıklamada, başbakanlık için "gönüllerindeki ismin" Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olduğunu ifade etti. Yorgancılar ve Esen, yatırım yapan, üreten, katma değer yaratan, istihdam sağlayan, döviz kazandıran bir kesimin başkanları olarak; kendilerini dinleyen, anlayan ve çözüm odaklı hareket eden Binali 'ın isminin başbakanlık için geçmesinden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Açıklamada "Ülkemiz ve için yapacak çok işimiz var. O nedenle de, icraatçı bir Başbakan, ülkemize değer katmaya devam edecek, İzmir de bu değerden payına düşeni alacaktır. Siyasi tecrübesi ve bilgi birikimi ile Bakanlığı dönemi içerisindeki faaliyetleri. Binali Yıldırım'ın yapabileceklerini de ortaya koymaktadır" denildi.

SAMİMİ VE ÇALIŞKAN
Binali Yıldırım'ın samimiyeti, çalışkanlığı ve konulara yaklaşımı ile İzmir için de yerinin ayrı olduğu vurgulanan açıklamada, " O nedenle, İzmir'e bir Başbakan çok yakışacak olmakla birlikte, esas olan Binali Yıldırım'ın İzmir'e çok yakışacağıdır. Tüm adaylara saygımız sonsuz olmakla birlikte, bizlerin gönlünden geçen isim Sayın Binali Yıldırım'dır" ifadelerine yer verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir’e başbakan yakışır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN