Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KSK’de kriz büyüyor

Giriş Tarihi: 19.5.2016
KSK’de kriz büyüyor

Başkan adayının çıkmadığı kongrede, acil gerekli olduğu söylenen 1.2 milyonluk sıcak , her şey hesaplanınca ikiye katlandı, hesaplar şaştı

PTT 1. Lig'e veda ederek önemli bir gelir kaybına uğrayan, 40 milyon lirayı aşkın borç yükü yüzünden sıkıntılı günler yaşayan ve geçen haftaki genel kurulda başkan adayı bulamayan Karşıyaka'da, açık iyice büyüdü. Kongrede, yeni gelecek yönetimin, kulübü yeni sezona hazırlaması için 1.2 milyon lira sıcak gerektiği ifade edilmiş, Eski Adalet Bakanı ve eski kulüp başkanlarından Hasan Denizkurdu, "Bu yı toplarız" sözü vermişti. Ancak kongrede aday çıkmadığı için kulüp yönetimini, geçici olarak üstlenen kongre divanının yaptığı hesaplamalar sonucu kulübe acil 3 milyon lira sıcak para gerektiği ortaya çıktı.

?GÖZLER YAŞAR HOLDİNG'DE
"Evdeki hesap çarşıya uymadı" diyen Denizkurdu, bu paranın toplanmasının alacağını söyledi. Denizkurdu, "Bu para bir anda toplanmıyor. Zamana ihtiyaç var. Fatih Diniz aciliyetli olarak 1.2 milyon gerektiğini belirttimişti. Ancak divanın yapmış olduğu görüşmeler sonrası 3 milyonun gerektiği ortaya çıktı. Yaşar Holding ile görüştüm. Kulübün yeni yol haritasında holdingin tutumu belirliyici faktör olacak. Onlar da en kısa sürede haber verecekler" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KSK’de kriz büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN