Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Otel konforunda hastane

Giriş Tarihi: 22.5.2016
Otel konforunda hastane

Hasta kabulüne başlanan Çiğli Bölge Hastanesi’ne gelenler, gördükleri karşısında şaşırıyor. Dijital hastane son teknolojiyle donatıldı

Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi hastalara hizmet vermeye başladı. Yüksek kalite standartlarına sahip dijital hastane, sunduğu konforla çekti. Devlet Hastanesi'ndeki hastalar, ambulanslarla yeni hastaneye taşındıklarında gördükleri manzara karşısında şaşırıyor. Kamu hastanelerinin alışılagelmiş görüntülerini oldukça geride bırakan hastanenin tek ve çift kişilik banyolu, TV ve internet bağlantılı, refakatçi koltuklu, geniş ve oldukça ferah odaları dikkat çekiyor. Hastalardan Mebrure Neyire Urgenç'in kızı Lale Göncer, annesinin yeni ve ferah odasına yerleşir yerleşmez iyileşmeye başladığını hissettiğini dile getirerek "Sanki bir hastane odasına değil de otel odasına giriyorum" dedi. 56 yaşındaki hasta Ali Dişçi, Çiğli Eğitim Bölge Hastanesi'ne sevkinden sonra yeni hasta yatağında "Doktorumdan ve hemşirelerimden çok memnundum. Yeni hastanede de aynı doktorumu görmek ve aynı zamanda çok daha konforlu bir ortamda bulunmaktan dolayı kendimi çok iyi hissediyorum. Hepinize teşekkür ederim" diye görüş belirtti.

İZMİR'E YAKIŞIYOR
İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu ise şunları söyledi: "Gerek Genel Sekreterlik ekibimiz gerekse Çiğli ve Karşıyaka Hastanesi ekibimiz bu hastaneyi İzmir'e kazandırmak için özveriyle çalıştı. Şimdi emeklerin karşılığını hastalarımızın, yakınlarının ve çalışan personelimizin yüzlerinde görmek bizi oldukça memnun ediyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Otel konforunda hastane
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN