’da Altuğ dönemi

Giriş Tarihi: 23.5.2016
Karşıyaka’da Altuğ dönemi

Kayyum tehlikesi gibi kritik dönemde camianın desteğini alarak seçime tek aday olarak giren Mutlu Altuğ KSK’nin yeni başkanı oldu

PTT 1.Lig'den düştükten sonra yapılan olağanüstü genel kurulda yönetime aday bulamayan 'da yeniden toplanan kongresinde başkanlığa seçime tek aday olarak giren Mutlu Altuğ getirildi. Mustafa Kemal Karşıyaka Spor Salonu'ndaki kongresine az sayıda üye katıldı. Farklı dönemlerde basketbol şube başkanı olarak görev yapan, 3 kez de başkanlığa aday olmasına rağmen seçilemeyen Mutlu Altuğ, "Kulübün kayyuma kalmaması adına divan kuruluyla yaptığımız toplantıda başkanlığa aday oldum. Camianın büyüklerinin her omuz omuza, kol kola olacağımızı söylemesi üzerine görevden kaçmam mümkün değildi" dedi. Camiaya hiçbir vaat verecek durumda olmadıklarını söyleyen Mutlu Altuğ, sıkıntıların sürmesi halinde yeniden genel kurul kararı alabileceklerinin sinyallerini de verirken, "Yaşar Holding'ten bir dönüş olmadı. Beklediğimiz desteği 1 ay içerisinde göremezsek, tekrar bir değerlendirme yapabiliriz" dedi.

Futbol Yeşil'e emanet
Mutlu Altuğ'un başkanlığındakaki yeni yönetim, Oktay Yeşil, Yener Eyüboğlu, Turgay Büyükkarcı, Serdar Işıldar, Barış Gökahmetoğlu, Serhat Bayülken, Bora Pehlivanlar, Günseli Sağlam, Cemal Vahit, Gökşin Konsoloğlu, Hakan Çeliker, Serkan Ergüven, Rahmi Sarıcı, İbrahim Palaoğlu, İsa Özsakallı, Cüneyt Başak, Aygün Cicibaş, Kamil Karadeniz, Yiğit Tusder, Doğan Kesimler isimlerinden oluştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karşıyaka’da Altuğ dönemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN