Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Altyapı devrimini taçlandıracaklar

HASEN Başkanı Yavuz, ’ın 14 yılda gerçekleştirdiği altyapı devrimlerini başbakanlığında üretim devrimiyle taçlandıracağını söyledi

Giriş Tarihi: 24.5.2016
Altyapı devrimini taçlandıracaklar
Hazar Strateji Enstitüsü (HASEN) Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Yavuz, AK Parti Genel Başkanlığı ve Başbakanlık görevlerini 'ın üstlenmesinden büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. 'ın Türkiye'nin son 14 yılda altyapı ve ulaşım yatırımlarında kaydettiği başarının en önemli mimarı olduğunu kaydeden Yavuz, cumhuriyet tarihinin en uzun süre bakanlık yapan ismi Yıldırım'ın başbakanlık görevinde de başarı sağlayacağından emin olduğunu belirtti.

YAKINDAN TANIK OLDUM
Yavuz, "Marmaray, Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, hızlı tren projeleri, havalimanları, limanlar, duble yollar, otoyollar, tüneller, marinalar gibi yüzlerce projede hep Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Binali Yıldırım'ın imzasını görüyoruz. Binali Yıldırım'ın gerçekleştirdiği bu altyapı devrimini, Başbakanlık görevinde Sayın Cumhurbaşkanımızla uyum içinde üretim devrimi ile taçlandıracağına inanıyoruz. Sayın Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanlığı ve Başbakanlığı, ülkemizi 2023 hedefleri ile buluşturacaktır" dedi. Yavuz, Yıldırım'ın Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi'nin (SOCAR) projelerine verdiği desteğe ve İzmir Milletvekili olarak kent için hayati önem taşıyan, birçok altyapı projesinin tamamlanmasındaki rolüne çok yakından tanık olduğunu sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altyapı devrimini taçlandıracaklar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN