Allah böyle acıyı kimseye vermesin

’da bıçaklanarak öldürülen, 17 yaşındaki Cansel’in anne babasının yürekleri yanıyor. Acılarının tarifsiz olduğunu ifade eden aile, devletin adaletine güvendiklerini dile getirdi

Giriş Tarihi: 2.7.2016
Allah böyle acıyı kimseye vermesin
'nın Demirci ilçesinde, erkek arkadaşı tarafından bıçaklanarak öldürülen 17 yaşındaki Cansel Bağlı'nın babası 59 yaşındaki Mehmet Bağlı, Türk adaletine güvendiğini belirterek, "Tüm anne ve babalar bu tür olayları göz önünde bulundursun, evlatlarına sahip çıksın, kimse bizim yaşadığımızı yaşamasın" dedi. Manisa'nın Demirci İlçesi'nde bıçaklanarak öldürülen 17 yaşındaki Cansel Bağlı'nın, mezarı başında intihara teşebbüs eden erkek arkadaşı 18 yaşındaki Fikret Y'nin, sorgusunda cinayeti işlediğini itiraf etmesinin ardından serbest bırakılan acılı baba Mehmet Bağlı, "Kimseye Allah bunları göstermesin. Bu acı, kolay bir acı değildir. Bu acıyı yaşayan bilir sadece. Karşıdan o bunu demiş, bu bunu demiş, bunu yaşayan bilir. Bir evlada en az 15 yıl, 20 yıl emek veriliyor. Ama bazı şerefsiz insanlar, bu emeği hiçe sayıyor, eline almış bir bıçak yahut da bir silah, çıkmış insan avına. Yazık, 'nin adaleti var, adalete güveneceksin. Hakimi savcısı var, güveneceksin. Biz devletimizin hakimine savcısına güvendik ve güvenmeye de devam ediyoruz. Ama bunun öbür dünyası da var, hak yerini buluyor" şeklinde konuştu.

KİMSE BUNU YAŞAMASIN
Anne ve babaların dikkatli olmasın isteyen baba Bağlı, "Tüm anne ve babalar bu tür olayları göz önünde bulundursun, evlatlarına sahip çıksın, kimse bizim yaşadığımızı yaşamasın" dedi. Anne Nurhayat Bağlı ise, "Bir anne olarak yüreğim çok yanıyor, acım çok büyük, ama ne yapayım kimse yaşamasın benim yaşadığımı, başkalarına da Allah bu tür acılar vermesin" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Allah böyle acıyı kimseye vermesin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN