Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’de öncelik dönüşüm olmalı”

AK Parti Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, bayram öncesi vatandaşların sorunlarını dinledi. İzmir’in yıllarının hovardaca harcandığını ifade eden Kocabıyık, “Büyükşehir, kentsel dönüşüme başlamalı” dedi

Giriş Tarihi: 5.7.2016
“İzmir’de öncelik dönüşüm olmalı”
AK Parti Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, dün AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nda saat 10.00'dan 15.00'a kadar vatandaşlarla tek tek görüşerek, sorunlarını dinleyip notlar aldı. Amaçlarının vatandaşların sorunlarını yerinde çözüme kavuşturmak olduğunu belirten Kocabıyık, partili olan ya da olmayan her kesimden insanın kapılarını çaldığını söyledi. İzmirlilerin kişisel sorunlarının yanı sıra kentle ilgili problemlerden yakındığını belirten Kocabıyık, "Çocuklarımızı İzmir'de tutamıyoruz. İzmirli Başbakanımız var, o bir şeyler yapsın, İzmir'i kurtarsın' diyorlar" ifadelerini kullandı.

PROJELER HIZLANACAK
Başbakan Binali 'in İzmir milletvekili olması ve İzmir'in sorunlarını çok iyi bilmesi sebebiyle de İzmir'in şanslı olduğunu kaydeden Kocabıyık, Yıldırım'ın İzmir için ürettiği 35 proje ile 1414 projenin de uygulanmasının hız kazanacağını dile getirdi. Ramazan ayı boyunca gecekondu mahallerinde iftar ve sahur yaptıklarını da anlatan Kocabıyık, insanların kötü koşullarda yaşadığını ve bu anlamda kentsel dönüşümün mutlaka bir an önce yapılması gerektiğine işaret etti. Başbakan 'ın bayramın birinci günü İzmir'de olacağını hatırlatan Kocabıyık, Yıldırım'ın sadece İzmir'e bayramlaşma için geleceğini başka bir programı olmayacağını ifade etti "Bu İzmir'e olan vefa hissinin bir sonucu" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“İzmir’de öncelik dönüşüm olmalı”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN