Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tek tesellisi yavruları

’de doğum için hastaneye giderken kazada eşini kaybeden, ameliyatla bebeği kurtulan Tuncay Kaltuş, “Geceleri ağlıyorum, gündüz ayaktayım. Çocuklarıma iyi bir gelecek hazırlamalıyım” dedi

Giriş Tarihi: 7.7.2016
Tek tesellisi yavruları
'de temizlik firmasının sahibi Tuncay Kaltuş, 1.5 ay önce doğalgaz şirketinde müşavir olarak çalışan eşi Hacer Kaltuş'un doğumu için 4.5 yaşındaki oğlu Aras ve 2 akrabasını da alarak yola çıkmış, yolda trafik kazası yaşamışlardı. Kazada hamile eşini kaybeden, ameliyatla bebeği kurtulan Tuncay Kaltuş içini Egeli Sabah'a döktü. İki oğluna hem annelik hem babalık yapan temizlik firması sahibi Tuncay Kaltuş, işi gereği yüksek binaların dış cephe temizliğini yaptığını belirtti, "Eşim yaptığım işin çok tehlikeli olduğunu söylerdi. Azrail hep tepemdeydi. Tepemdeki Azrail beni değil eşimi aldı. Benim için bu saatten sonra yaşamak zor. Ama ne var ki Allah benden bir canı aldı, bir canı verdi. Şimdi çocuklarım için hayat mücadelesi veriyorum" diye konuştu. Ölümden korkmadığını dile getiren Kaltuş, "Çocuklarımın, ailemin boynunun bükülmesi ve namerde muhtaç olmaları benim en büyük korkum. Sonuçta herkes bir gün ölecek. Önemli olan ailenin ve çocuklarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve onların başkalarına el açmamasını sağlamaktır. Ecel geldiği zaman onun önüne geçemiyorsunuz. Bu saatten sonra 2 çocuğum var. Aras ve Atlas. Aras 4.5 yaşında. Atlas da 1.5 aylık. Bugünden sonra benim yapabileceğim en iyi şey çocuklarıma iyi bir gelecek hazırlayabilmek" şeklinde konuştu.

FATURA ŞOKU YAŞADI
Eşinin hayatı kendisiyle yaşamayı sevdiğini söyleyen Kaltuş, şöyle konuştu: "Ben de hayatı eşimle yaşamayı seviyordum. Birbirimizden güç alıyorduk. Her ne kadar sıkıntılı günlerimiz olsa da biz onlara güler geçerdik. Sıkıntılarımızı hep beraber aştık. Çocuklarım önce Allah'ın sonra da eşimin emanetleri. Ben bu emanetlere son nefesime kadar sahip çıkacağım. Bu da bir sınavdır. Başımı taşlara vursam giden geri gelmeyecek. Ben ölmüş olsaydım, eşimin çocuklarımıza sahip çıkmasını isterdim. Geceleri sabahlara kadar ağlayacağım. Özleyeceğim. Gündüz olunca da çocuklarım için dimdik işimin başında olacağım. Alın teri ile o parayı kazanıp, çocuklarıma helal ekmek yedireceğim" dedi. Kaza sırasında otobüs durağındaki reklam ünitesine zarar verdiği için özel firma tarafından kendisine 20 bin lira fatura çıkarıldığını anlatan Kaltuş, "Firmanın genel müdürü beni tanıyordu. Faturayı iptal ettiler" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tek tesellisi yavruları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN