li vekillerden davet ve teşekkür

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar ve milletvekilleri, Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek, 15 Temmuz’daki duruşu için teşekkür etti ve pazar günü Yenikapı mitingine davet etti

Giriş Tarihi: 5.8.2016
İzmirli vekillerden davet ve teşekkür
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Nükhet Hotar, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, Yenikapı'da yapılacak mitinge katılım konusunda kendi adlarına bir davette bulunduklarını belirterek, "Kendileri de yarın ekibiyle bir araya gelip konuyu değerlendireceğini, her halükarda ciddi bir katılım sağlayacaklarını belirtti" dedi. Hotar, İzmir milletvekilleri Kerem Ali Sürekli, Necip Kalkan, Hamza Dağ, Atilla Kaya, Hüseyin Kocabıyık, İbrahim Turhan ile CHP'yi ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, misafirlerini güler yüzle karşıladı ve esprili üslupla sohbete başladı. Kılıçdaroğlu, "Zor bir soruyla başlayalım, ne içersiniz" dedi. Gülümseyen milletvekilleri, meyve çayı, siyah çay ve ıhlamur istedi. Yaklaşık 45 dakika süren görüşmede 15 Temmuz gecesi değerlendirildi. AK Parti milletvekilleri, Kılıçdaroğlu'na "Dik duruşunuz ve milli iradenin yanında yer almanız nedeniyle sizi kutluyoruz" sözleriyle teşekkür etti.

VATAN, BAYRAK VE DEVLET İÇİN
Kılıçdaroğlu ile İzmir milletvekilli olan Başbakan Binali Yıldırım ile aralarında oluşan iyi diyalogtan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Pazar günü İstanbul Yenikapı'da başka bir demokrasi mitingi gerçekleştirileceğini belirten Hotar, "Vatan, bayrak, devlet için bu dik duruşa karşı, bunu taçlandırma adına hem Sayın Cumhurbaşkanımızın, hem Sayın Başbakanımızın hem de Sayın Bahçeli'nin katılacaklarını açıkladıkları bir mitingimiz var. Bu mitinge de Sayın Genel Başkanı'nın katılımı konusunda biz de kendi adımıza bir davette bulunmuş olduk. Ama zaten hem Sayın Cumhurbaşkanı, hem Sayın Başbakanımız bu daveti yapmışlardı kendilerine. Kendileri de yarın ekibiyle bir araya gelip konuyu değerlendireceğini, her halükarda ciddi bir katılım sağlayacaklarını belirtti" diye konuştu. Öte taraftan CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu dün bir kez daha arayan Başbakan Yıldırım da Demokrasi ve Şehitler Mitingi'yle ilgili davetini tekrar ederek, "Sizi aramızda örmek istiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmirli vekillerden davet ve teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN