Çocuklar bayram etti

Giriş Tarihi: 8.9.2016
Çocuklar bayram etti

Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Kurma ve Geliştirme Vakfı (KİTVAK) çocuk hasta ve yakınlarına yönelik moral etkinliklerine ara vermeden devam ediyor

Dokuz Eylül Üniversitesi Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi'ni tamamlamak için çalışmalarını devam ettiren KİTVAK gerçekleştirdiği etkinliklerde hasta çocuklara moral depolamaya devam ediyor. Bu sene Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi Çocuk Onkoloji Bölümü'nde başlayan kutlamalarda hasta çocuklar etkinliğe gönüllü olarak gelen "Bayram Abla Animasyon Ekibi"nin gösterileri ve yarışmalarıyla gönüllerince eğlendi. Sofra Grup tarafından hazırlanan bayram pastasının kesilmesi ve hediyelerin dağıtımının ardından KİTVAK İcra Komitesi Üyesi Hayırsever Berna Özyaman Öztin ve Kitvak Yönetim Kurulu üyeleri, hasta ve hasta yakınlarına hediye çeklerini takdim etti.

HEDİYELER VERİLDİ
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gerçekleştirilen ziyarette ise Çocuk Onkoloji'de tedavileri devam eden çocuklar için hazırlanmış hediyeler ve hediye çekleri hastalara ve ailelerine teslim edildi. KİTVAK Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Soncul, etkinliklere katkılarından dolayı Hayırsever Berna Özyaman Öztin, Bayram Abla Animasyon Ekibi ve Sofra Grubu'na teşekkür belgelerini takdim ederken, "Gerçekleştirdiğimiz benzer faaliyetlerle çocuklarımızın iyileşme süreçlerine bir nebze de olsa katkıda bulunabiliyorsak, çocuklarımızın ve ailelerinin moral-motivasyonlarına destek olabiliyorsak ne mutlu bize. Bu vesileyle şifa bekleyen tüm hastalarımıza acil şifalar diliyor, yaklaşmakta olan 'nın ülkemizde ve tüm Dünya'da , huzur ve esenliğe vesile olmasını temenni ederim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklar bayram etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN