Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Modda’nın tarzı Bayraklı’da

Ontan ’ın şehrin dokusu ve insan doğasıyla bütünleşen mimarisiyle ön plana çıkan projesi Modda Bayraklı’da yaşam, kasım ayında başlıyor

Giriş Tarihi: 22.9.2016
Ontan gayrimenkul geliştirmenin marka projesi olan Modda, Mavişehir'den sonra, Bayraklı'da "Her Modda'nın bir rengi var, her rengin de kendine özgü mimarisi" sloganıyla yeni projesini Bayraklı'da hayata geçiriyor. Şehrin kentsel dokusuyla uyumlu; insan doğasıyla bütünleşen mimarisi ile ön plana çıkan Modda Bayraklı, çevre ve kullanıcı dostu özellikleriyle çekiyor. ABD Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından verilen Leed Gold Sertifası'na aday Modda Bayraklı, enerji tasarrufu sağlayan teknolojileri, ısı ve ses yalıtım özellikleri ile dikkat çekiyor. Modda Bayraklı, çevreye ve doğaya zarar vermeyen yapısıyla ekolojik çözümleri bir araya getiriyor ve yeni yaşam merkezi standartlarını kendisi belirleyerek geleceğin yapılarını bugüne taşıyor.

97 PREMIUM DAİRE YER ALIYOR
Ontan Grup tarafından mimarisi ve fiziki özellikleriyle 'yeşil' olarak tanımlanan Modda Bayraklı, 97 premium dairenin yer aldığı 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle hem yeni bir hayata başlamak hem de yatırımcılara fırsatlar sunuyor. Ontan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sait Tiğin Özmeydan, Modda Bayraklı ile birlikte Modda markasıyla bu yıl İzmir'de 2 ve İstanbul'da 1 olmak üzere toplam yatırım değeri 300 milyon lirayı bulan mimarisiyle çok farklı 3 yeni projeyi daha hayata geçireceklerini bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Modda’nın özgün tarzı Bayraklı’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN