Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Statlar ilaç olacak

Giriş Tarihi: 24.9.2016
Statlar ilaç olacak

AK Parti Milletvekili Kaya, “Göztepe, Karşıyaka ve Alsancak statları tamamlandığında, ekonomik sıkıntı yaşayan kulüplere ilaç olacak” dedi

Göztepe, Karşıyaka ve Alsancak statlarının yerine yeni ve modern statlar inşa edilmesi sürecinde aktif rol oynayan AK Parti Milletvekili Atilla Kaya, önyargılı yaklaşımlar ve asılsız söylentiler yüzünden kentin statlar konusunda 3 yıl kaybettiğini söyledi. Yeniden harekete geçtikleri bu süreçte herkesten konuya ilgi göstermesini isteyen Kaya, hükümet olarak her projede olduğu gibi statlar konusunda da "Sen yaptın, ben yaptım" kaygısı içinde olmadıklarını, sadece İzmir'e modern tesisler kazandırmayı hedeflediklerini vurguladı.

24 SAAT YAŞAYAN TESİS
Kaya, amaçlarının ekonomik sıkıntı yaşayan kulüplere kazandıracak statlar yapmak olduğunun da altını çizdi. Kaya, "24 saat yaşayan statlar yapacağız. Kulüpler statlarına bakmak için harcamak yerine, bu tesislerden para kazanıp ekonomik sıkıntılarını aşacak. Statlardaki ticari alanlar, yaşam alanları, onları ve o statların sahibi olan kulüpleri ayakta tutar. Asırlık kulüplerimizin, ekonomik sancı çekmesini istemiyoruz. Bizim kulüplerimizin üç büyüklerden ne eksiği var? Projeler üzerinde ciddi çalışıyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Statlar ilaç olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN