Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir’den 800 km yola asfalt

Giriş Tarihi: 2.11.2016
Büyükşehir’den 800 km yola asfalt
Denizli'de özellikle bu yıl ulaşımla ilgili seferberlik başlatan Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmasında da büyük bir mesafe aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın açıkladığı 121 Dev Proje kapsamında bu yıl planlanan 800 km'lik asfaltlama çalışması tamamlandı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın 121 Dev Proje kapsamında açıkladığı ulaşım yatırımları büyük bir hızla devam ederken, kent genelinde yapılması planlanan asfaltlama çalışması tamamlandı. Vatandaşların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için bu yıl başlatılan asfalt atağı kent merkezi ile birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanında bulunan tüm ilçe ve bağlı mahallelerindeki yollarda gerçekleşti. Proje ile birçok ilçede çalışma gerçekleştiren Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri planlanan 800 kilometrelik soğuk asfalt döküm işini bitirdi. Soğuk asfalt çalışmasının ardından ise sıcak asfalt çalışmaları başlayacak.

"DENİZLİ BU GÜZELLİKLERİ HAKEDİYOR"
Başkan Zolan, halkın yüksek standartlı modern bir ulaşım imkanına kavuşması için milyonlarca liralık yatırım yaptıklarını belirterek sathi kaplama çalışmalarının tüm ilçelerde yapıldığını kaydetti. Zolan, "121 Dev Proje için de köprülü kavşaklardan, yol düzenlemelerine, alt ve üst geçitlerden asfaltlama işlemlerine kadar bir çok hizmeti hayata geçiriyoruz. Denizli'nin en ücra köşesini dahi modern ulaşım imkanlarıyla buluşturacağız. Denizli bu güzellikleri hak ediyor" diye konuştu.

TÜM İLÇELERE 2.5MİLYON METREKARE KİLİTTAŞI
Denizli Büyükşehir Belediyesi asfalt çalışmalarının yanında tüm ilçelere yönelik kilit parke taşı döşeme işine başladı. 2016-2017 döneminde de ilçelerin kilit taşı ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak Denizli Büyükşehir Belediyesi bir yıl içerisinde tüm ilçelere toplam 2.5 milyon metre kare kilit taşı döşeyecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir’den 800 km yola asfalt
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN