Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pamukkale Turizm yatırımda hız kesmiyor

Giriş Tarihi: 2.11.2016
Pamukkale Turizm yatırımda hız kesmiyor
Pamukkale Turizm 1 yıl içinde 22 adet Neoplan Tourliner ve 78 Man Lion's Coach 2+1 VIP olmak üzere 100 otobüs alımını tamamlayarak 2016 yılına dev yatırımla başlamıştı. Yatırımlarının hız kesmeden devam edeceğini müjdeleyen marka, geçtiğimiz günlerde filosuna 47 Man Fortuna 2+1 VIP otobüs ekleyerek 2017 yılına girerken hedeflerini gerçekleştirmekle beraber büyüme planlarına da hız kesmeden devam ediyor. Ankara'da, MAN Türkiye'nin tesislerinde gerçekleşen teslim töreni Pamukkale Turizm Yönetim Kurulu Üyeleri Cafer Sadık Bababalım, Turan Bababalım, Mazlum Bababalım, Ahmet Bababalım, Sadık Bababalım, Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, Anadolu Ulaşım Genel Müdürü Mehmet Ali Akçın ve Pamukkale Turizm Bölge koordinatörlerinin katılımı ile gerçekleşti.

ATILIMLARA DEVAM
Teslim töreninde konuşan Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, "Pamukkale, 55 yıllık köklü geçmişi ve kaliteli hizmet yaklaşımı ile Türkiye seyahat sektörünün önemli oyuncuları arasında haklı bir yere sahiptir. Yaptığımız yatırımlarla; Pamukkale Turizm'in geleneksel güvenli ve konforlu seyahat imkanını, daha ileriye taşımaya yönelik önemli adımlar attık. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlanması" ve "kaliteyi, opsiyon olarak değil standart olarak sunmak" birinci önceliğimiz. Ülkemize ve geleceğe güvenle bakan Pamukkale Turizm; yeni yatırımlarına ve ulaşımda "Referans marka" olma yolculuğuna hız kesmeden devam edecektir" dedi. Ülkemizdeki karayolu ulaşımı projelerini başarılı bir öngörü ile takip ederek bu yönde stratejiler üreten marka, 2011 yılında "Bursa'ya Üs Kurduk!" sloganı ile başlattıkları büyüme sürecine, 2014'de "Adım Adım Trakya" projesi ile devam etti. Çanakkale Köprüsü'nün hayata geçirilmesi ile önemli bir bağlantı noktası ve metropol olacak olan Çanakkale'ye başlattığı bu seferler için 30 milyon TL yatırım gerçekleştirdi.

PAMUKKALE ZAMAN KAZANDIRIR
İstanbul'un batı yakasına Çanakkale Bölgesi'nden hızlı bir ulaşım ağı alternatifi de oluşturmayı planlayan marka, özellikle İstanbul'da şehir içi ulaşım ağını da bu yönde geliştirerek, "Pamukkale Turizm Zaman Kazandırır" teması kapsamında İstanbul içerisindeki dağıtım noktalarını da yeniledi. Geçtiğimiz yıl iç turizmin yoğun olduğu Bandırma, Erdek ve Karacabey açılışları akabinde Edremit, Akçay, Altınoluk, Ayvalık'ta ekspres ve 2+1 Pamukyol seferlerini yeniden düzenleyerek Körfez Bölgesi seferlerini de artıran Pamukkale Turizm, geçtiğimiz günlerde Ayvalık ve Burhaniye'den İzmir'e gerçekleştirdiği karşılıklı seferini yarım saatlik aralıklarla sıklaştırdı
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pamukkale Turizm yatırımda hız kesmiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN