AB rengini belli etsin

Giriş Tarihi: 30.11.2016
AB rengini belli etsin

AK Partili Kerem Ali Sürekli, Avrupa Birliği’nin iki yüzlü politika uyguladığını, FETÖ terör örgütünün darbe girişimiyle yapamadığını ekonomik krizle yapmaya çalıştığını ifade etti

DOST MUSUN DÜŞMAN MI?
AK Parti Kınık ve Bornova İlçe Danışma Meclisi toplantılarına katılan Sürekli, Avrupa Birliği'nin dost mu düşman mı olduğunun belli olmadığına dikkat çekti. Sürekli, "Avrupa Birliği bir yandan dost olduğunu söylüyorsun diğer yandan FETÖ'cülerle, PKK yandaşlarıyla basın toplantısı yapıyorsun. Sen ne kadar Türkiye düşmanı varsa hepsini bağrına basacaksın, destek olacaksın, onlara yataklık yapacaksın, ondan sonra Türkiye'ye dönüp dostum diyeceksin. Sen önce adam akıllı kararını ver ondan sonra birlikte yürüyelim. Dost musun düşman mısın önce ona karar ver. Bize müttefik, gerçek dost çok" dedi.

"PİLOTLARIMIZ SAĞLAM"
FETÖ'nün Türkiye'de "Ekonomiyi nasıl bozarız, algıyı nasıl bozarız, yabancıyı nasıl tedirgin ederiz" diye operasyon peşinde olduğunu söyleyen Sürekli, FETÖ'nün askeri darbe olarak yapamadıklarını ekonomik darbe olarak gerçekleştirmek istediklerine dikkat çekti. Sürekli, "Ekonomik krizlerle bizi yıldırmaya çalışıyorlar ama başaramayacaklar. Türkiye'de 14 yılda istikrarın sağlanması için sağlam temeller atıldı. Türbülansa gireriz ama çok çabuk çıkarız çünkü pilotlarımız çok sağlam. Pilotlarımız bu davaya gönül vermiş Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım'dır" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
AB rengini belli etsin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN