Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Her şey dahil tedavi turizmi

100’den fazla ülkeden sağlık turisti getiren Türk firması, finansman kurumları aracılığı ile kredi vererek taksitle Türkiye’de tedavi olması için hastalar getiriyor

Giriş Tarihi: 17.3.2017
Her şey dahil tedavi turizmi
Birleşik Krallık ve İrlanda başta olmak üzere 100'den fazla ülkeden Türkiye'ye sağlık turisti getiren ve Londra, İstanbul ve İzmir'de ofisleri bulunan sağlık turizmi şirketi Longevita, Birleşik Krallık'tan Türkiye'ye saç ekimi, plastik cerrahi, ağız ve diş sağlığı için gelen hastalarına taksitle tedavi fırsatı sunmaya başladı. Birleşik Krallık'taki tüketici finansman kurumları aracılığı ile kredi veren Longevita, hastalarına sağladığı ödeme kolaylığı sayesinde Türkiye'nin daha çekici bir sağlık turizmi merkezi haline gelmesine de katkıda bulunmuş oldu. Longevita yurtdışındaki hastalarına Türkiye'de tedavi, konaklama, özel araçlarla transfer, karşılama ve tercümanlık hizmetlerinden oluşan paketler sunuyor. Hastalar yüzde 0 faizle 12 aya kadar vadede bir ödeme planı çerçevesinde Türkiye'deki tedavileri için seyahatlerini planlayabiliyorlar.

DÜNYADA İLK
Dünya sağlık turizmi sektöründe ilk defa taksitle tedavi fırsatı sunduklarını ifade eden Longevita Yönetici Direktörü Kağan Seymenoğlu "Hastalarımıza sunduğumuz ödeme planları sayesinde Türkiye'yi diğer ülkelerden daha rekabetçi bir pozisyona getirmiş olduk. Biz Longevita olarak hem Türkiye hem Birleşik Krallık'ta kurulu sağlık turizmi grubu olarak Birleşik Krallık ve Türkiye arasında bir köprü kurmuş olduk" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her şey dahil tedavi turizmi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN