Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarılı gençlere muhteşem ödül

Oğuzhan Özkaya, ve sınavında kazanan iki öğrencisine otomobil, ’de başarı kazanan iki öğrencisine de helikopterle semalarında tur ödülü verdi

Giriş Tarihi: 7.7.2019 ABONE OL
Başarılı gençlere muhteşem ödül
İzmir'de Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları'nda Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yerleştirme Testi (AYT) sınavlarında üstün başarı kazanan iki öğrenciye otomobil, Liselere Geçiş Sınavı'nda (LGS) başarı sağlayan iki öğrencisine ise helikopter ile İzmir semalarında tur ödülü kazandı. Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları çalışıp, başarı kazanan öğrencilerini en güzel şekilde ödüllendirerek, sınavlara hazırlanan tüm öğrencilere motivasyon sağlıyor. Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Başkanı Oğuzhan Özkaya, 2017 ve 2018 yılında TYT ve AYT sınavlarında başarı kazanarak Türkiye derecesi elde eden iki öğrenciye sürücü eğitimini tamamlayıp, belgelerini aldıktan sonra verdiği otomobil hediye sözünü tuttu. Özkaya, "Sloganımız, 'her şey çocuklarım için.' 'Çok çalışıp derece kazanacağız' sözünü veren çocuklarıma ben de istedikleri otomobili hediye etme sözü vermiştim. Onlar da ben de sözümü tuttum. Şimdi sınavlara hazırlanan tüm çocuklarıma sesleniyorum. Çok iyi hazırlanın istediğiniz ödül benden" dedi. 2018'de büyük başarı gösteren Özgün Torcu, Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları'nın bir parçası olmanın avantajını yaşayarak çalışmasının karşılığında hediyesine kavuştu. TYT'de 41., AYT'de 447. olarak araba kazandı. YGS'de 298, LYS'de 672. olarak araba sahibi olmaya hak kazanan Emre Taşdemir de, Özgün Torcu'nun otomobil teslimine kazandığı araç ile geldi. Yeni eğitim öğretim yılında hizmete açılacak olan Güzelbahçe Anadolu ve Fen Lisesi'nde otomobilleri ile poz veren Torcu ve Taşdemir, Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları'na da teşekkür etti, "Hem çok keyifli ve rahat şekilde sınavlara hazırlandık hem de tüm hayallerimize kavuştuk" diye konuştu.

TÜRKİYE BİRİNCİLERİ
Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları'ndan Adil Burak Şirin ve Ece Akçay ise LGS'de 500'er tam puan alarak Türkiye birinciliğini kazandı. Sınava çok iyi hazırlık yaptıklarını ancak sadece ders çalışmak yerine sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere zaman ayırdıklarını anlatan başarılı öğrenciler, Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları hava aracı graykopter ile İzmir semalarında tur atma ödülü kazandı.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarılı gençlere muhteşem ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN