Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sürekli’den gözdağı

Yaklaşık üç ay önce göreve gelen İl Başkanı , her dakika alanda. Geleceğe güvenle baktığını ifade eden Sürekli, “Partimiz dimdik ayakta” dedi

Giriş Tarihi: 14.7.2019
Sürekli’den gözdağı

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli teşkilat buluşmalarını sürdürüyor. Yerinde ve birebir paylaşımları tercih eden Başkan Sürekli, partisinin kurucu üyeleri ve kanaat önderleri ile tüm ilçelerde gerçekleştirdiği buluşmaların ardından mahalle başkanları ile bir araya gelmeye başladı. Balçova, Kemalpaşa, Menderes, Gaziemir, Torbalı ilçelerinin bölge ve mahalle başkanlarıyla toplantı yapan Sürekli, siyaset ve hizmet yolculuğunda mahalle başkanları çok önemli bir misyonu olduğunu belirttiği konuşmasında bu görevin mihenk taşı niteliğinde olduğunu ve kendisinin de siyasete bu kademelerden başladığını söyledi.

TEŞKILATA MESAJ
Siyasi teşkilatlarda iki etkin ve önemli görev olduğunu ifade eden Sürekli, "Mahalle başkanları ve ilçe başkanlığı. Çünkü onlar uç beyidir. Yani vatandaşı doğrudan dinleyen, onların hayatını birebir yaşayan makamlardır. Onlar için görev soluksuzdur, 7-24'tür. İyi biliyorum, çünkü Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Nihat Zeybekçi'nin de dediği gibi, yaptım da geldim" dedi. 31 Mart ve 23 Haziran İstanbul seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Sürekli, şunları söyledi; "Milletimiz, Cumhur İttifakı'na yüzde 52 oy vererek, Cumhurbaşkanı'mıza ve partimize olan desteğini, güvenini korudu. İstanbul ve Ankara'da her ne kadar büyükşehir belediye başkanları değişse de çoğunluk bizdedir. İstanbul'da 39 ilçenin 25'i, Ankara'da 25 ilçenin 22'si Cumhur İttifakı'nın yerel idaresindedir. Milletimiz bilinçli bir tercih yaparak denetim yetkisini, karar alma ve yasama yetkisini bize vermiştir. Kimse bu sonuçlardan yola çıkarak, AK Parti'nin geleceğiyle ilgili ahkam kesmesin. Biz dim dik ayaktayız. Durmak yok yola devam diyerek yolumuza bakıyoruz. 2023-2024 hedeflerimize doğru yürüyoruz. İzmir'de Torbalıyı da, Menderesi de, Kemalpaşa'yı da geri alacak, üstüne de diğer ilçelerimizi ve Büyükşehir'i kazanacağız. Çünkü bizler rehavete kapılmadan, sonuçların endişesine kapılmadan üreten, çalışan bir siyasi hareketin temsilcileriyiz. Şimdiden çalışmalarımızı başlattık."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sürekli’den gözdağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN