Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Esnafa tam destek

Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, sorunların takipçisi olacağını söyledi

Giriş Tarihi: 8.11.2019
Esnafa tam destek
AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'na iade-i ziyarette bulundu. Sürekli, Başkan Celil Anık ve esnafın sorunlarını dinledi. Anık, geçtiğimiz haziran ayında sona eren ÖTV muafiyetinin devam ettirilmesini istedi. İzmir'de 3 bine yakın taksicinin temsilcisi İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, artan araç fiyatları karşısında esnafın zor duruma düştüğünü dile getirdi, "Bu uygulama üyelerimizi mağdur ediyor, iptalini talep ediyoruz" dedi.

MÜJDE DE VERDI
AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli de esnafın her zaman yanında olduklarını ifade etti, "Ne sorun varsa yanınızdayız. Kapımız da, tüm iletişim kanallarımız da esnafımıza sonuna kadar açık. Burada bana iletilen tüm konuların da takipçisi olacağım, çözümü için çalışacağım" diye konuştu. Esnafa can suyu olacak bir de müjde veren Sürekli, "Esnaf kefalet kooperatiflerinin kredi faiz oranları yüzde 8'den yüzde 6'ya, banka komisyon oranı da yüzde 2'den yüzde 1'e düştü; geri ödeme vadesi de 48 aydan 60 aya çıktı. Esnafımız daha uygun koşullarda kredi kullanabilecek" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esnafa tam destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN