LYS birincisi üniversitelilerle görüştü

Giriş Tarihi: 16.7.2010 11:22
2010 LYS sonuçlarına göre MF puan türünde Türkiye Birincisi olan Arman Özdemir, 15 Temmuz 2010, Perşembe günü Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi.

MF testinde en başarılı aday olan İzmir Fen Lisesi ve İzmir Uğur Dershanesi öğrencisi Arman Özdemir Beşiktaş Kampüsü'nde Mühendislik Fakültesi öğrencileri ile tanıştı, onlardan görüş aldı.

Sınava hazırlanırken sıkı bir programla günde ortalama yedi saat çalıştığını belirten Özdemir "Fedakarlık olmadan başarı olmuyor maalesef, sosyal hayattan ödün vermeden Türkiye birincisi olmak mümkün değil" dedi. Mühendislik ve özellikle Elektrik-Elektronik Mühendisliği istediğini belirten Özdemir, Bahçeşehir Üniversitesi'ni de çok güzel bulduğunu ekledi.

Sınava hazırlanacak gençlere de "Bu artık bilgiye dayalı bir sınav, arkadaşlar bilgilerini sağlam tutmalı, konu açığı olmadan sınava girmeye çalışmalı" tavsiyesinde bulunan Özdemir, Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencileriyle yaptığı görüşmeden sonra Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Esmer ve Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Demokan ile görüştü. Bu görüşmelerden sonra Arman Özdemir, Bahçeşehir Üniversitesi terasında üniversite öğrencileri ve yönetimi ile yemekte bir araya geldi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
LYS birincisi üniversitelilerle görüştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN