Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YTÜ'nün akademik açılışını Başbakan yapacak

"Yıldız Teknik Üniversitesi Akademik Yılı" ve "YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi" açılış töreni, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşecek…

Giriş Tarihi: 2.10.2012 12:08
Yıldız Teknik Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. 5 Ekim Cuma günü Saat 10.00'da başlayacak olan ve Başbakan Erdoğan'a fahri doktora unvanının da verileceği törende, inşaatı kısa bir süre önce biten YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi'nin açılışı da yapılacak. Türkiye'nin sayılı kongre ve kültür merkezlerinden olan YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi'nde, 1 Adet 1000 kişilik konferans, tiyatro ve konser salonu, 3 Adet 150 kişilik salon, 1 Adet 48 kişilik salon, fuaye, otopark, protokol salonu, sanatçı dinlenme odaları, operatör ve simültane tercüman odaları bulunmakta.

Açılışın ardından YTÜ Davutpaşa Kampüsü'nü gezmesi beklenen Başbakan'a, üniversite - sanayi işbirliği çalışmalarında önder durumda bulunan ve Türkiye'nin eğitim, ticaret, sanayi ve teknolojik anlamda geleceği olacak projeleri ile gündemde olan YTÜ Teknoparkı hakkında bilgi de verilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
YTÜ'nün akademik açılışını Başbakan yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN