Açık öğretimlilere SMS kolaylığı

Vodafone, açık öğretime dair tüm bilgileri bir SMS'le cebe getiriyor!

Giriş Tarihi: 8.2.2013 13:47 Güncelleme Tarihi: 8.2.2013 13:49
Vodafone'un MEB Mobil Bilgi Servisi kapsamında öğrenciler, açık öğretim ortaokulu ve liselilerine ilişkin sınav ve diplomayla ilgili tüm bilgilere tek bir SMS ile ulaşabiliyorlar.

Farklı ihtiyaçlara yönelik ürün ve servislerle abonelerinin hayatlarını kolaylaştırmaya odaklanan Vodafone Türkiye, açık öğretim öğrencilerinin öğrenim hayatlarını kolaylaştırmak adına başlattığı MEB Mobil Bilgi Servisi'ni hayata geçirdi. Servis sayesinde açık öğretim ortaokul ve lise öğrencileri; sınav sonuç, sınav yeri, tarih, ders seçimi, sınav merkezi değişikliği, mezuniyet ve diploma notu, diploma gönderimi, yeni sistem kullanıcı bilgisi, öğrenci genel durumu ve kayıt yenileme tarihi gibi birçok öğrenim bilgisine rahatça ulaşabiliyor.

Servisten yararlanmak isteyen öğrenciler TC Kimlik numaralarını yazarak 8383'e kısa mesaj olarak gönderebiliyor ve istedikleri bilgiye 7 gün 24 saat ulaşabiliyor. MEB Mobil Bilgi Servisi aboneliği, vergiler dâhil aylık 2 TL, sorgulamalar ise vergiler dâhil sorgulama başına 1,00 TL olarak ücretlendiriliyor.

MEB Mobil Bilgi Servisinin sorgulama kodları

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Açık öğretimlilere SMS kolaylığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN