Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Profesyonel konut sitesi yöneticisi olmak isteyenlere fırsat

İstanbul Ticaret Üniversitesi ve TOKİ iştiraki Emlak Yönetim işbirliğiyle düzenlenen profesyonel konut sitesi yöneticisi eğitimleri başlıyor.

Giriş Tarihi: 13.3.2013 16:11 Güncelleme Tarihi: 13.3.2013 16:12
Modern şehircilik anlayışının bir parçası olan konut sitelerinde hukuki, mali ve idari uygulamaları yerine getiren, saha hizmetleri konularında yetkin profesyonellere olan ihtiyacı karşılamak üzere İstanbul Ticaret Üniversitesi-Emlak Yönetim sertifikalı eğitim programları başlatılıyor. 15 Mart-6 Nisan 2013 tarihleri arasında toplam 48 saat sürecek olan eğitimler, konusunda en önde gelen akademisyen ve eğitimciler tarafından cuma ve cumartesi günleri üniversitenin Sütlüce Kampüsü'nde verilecek. Eğitimler Hukukçu Prof. Dr. Saba Özmen, Apartman Site Rezidans ve Toplu Yapı Yöneticileri Derneği (SİYODER) Başkanı ve İş Güvenliği Uzmanı Ozan Özen, SİYODER Yönetim Kurulu Üyesi Mete Yanıkçı, İletişim Danışmanı Ümit Hakan Bozkurt, Mali Müşavir Ekrem Dost tarafından verilecek.

Eğitimlere, SİYODER Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra yöneticiler, denetim kurulu başkanları, denetim kurulu üyeleri, denetçiler, site müdürleri, site muhasebe sorumluları ve site müdürü adayları ile inşaat firmalarının idari personeli, emlak aracılık ve danışmanlık hizmetleri çalışanlarının katılması bekleniyor.

ğitimler; site yönetimi, iletişim, hukuk, mali ve idari işler, teknik uygulamalar-saha hizmetleri ve enerji başlıkları altında verilecek. Kanuni düzenlemelerin güncelliğine paralel verilecek olan eğitimlerin ilk etabında Emlak Yönetim'e bağlı 110 toplu yapı site yöneticisi eğitim görecek. Nisan ve Mayıs aylarında ise yeni dönem eğitimlerinin uygulanması öngörülüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Profesyonel konut sitesi yöneticisi olmak isteyenlere fırsat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN