Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eskimolara buz satıyorlar

Türkiye’nin ilk ve tek ISO Kalite Belgeli öğrenci kulübü, 5 farklı oturum 10 ünlü konuşmacıyla 26 Mart 2013 Salı günü saat 10:00 17:.00 arasında ev sahipliğini Çalık Holding’in yaptığı Reklam ve Pazarlama Zirvesi ile Türkiye’nin bütün üniversite öğrencilerinin katılımının gerçekleşebileceği bir organizasyon düzenliyor.

Giriş Tarihi: 20.3.2013 17:58
İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin başta Çalık Holding olmak üzere birçok firmanın desteğiyle düzenleyeceği bu organizasyonda beş ayrı oturum gerçekleşecektir. İlk oturum Pazarlama tarihi, Pazarlama Nedir, Pazarlama Stratejileri'ni anlatmak üzere Vodafone'dan Bilge Çiftçi – Head of Brand Marketing Strategy ve Esra Okuş - Talent & Capability Senior Specialist, ikinci oturum İnteraktif Pazarlama, Dijital Reklamcılık konu başlığı adı altında Digital Youth Ajans Başkanı Erhan Adsan, üçüncü oturum Reklamın Pazarlama Üzerine Etkileri ile Alaaddin Adworks Ajans Başkanı Birol Özcanlı, dördüncü oturum için ülkemizde etkisi oldukça yüksek olan futbolun endüstriyel tarafınında ele alınarak işleneceği Spor Pazarlaması adı altında bir panel gerçekleşecektir. Panel konuşmacıları Galatasaray Mağazacılık ve Perakendecilik A.Ş Genel Müdürü Nurettin Kantarelli, Fenerbahçe Spor Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş Genel Müdürü Aydın Kirmen, Beşiktaş JK Sportif Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş Genel Müdürü Harun Özdemir'dir. Son oturum için üç ayrı sektör ve firmadan konuşmacının olacağı Sektörlere Göre Pazarlama Faaliyetleri adı altında Otomotiv Sektörü için BMW Pazarlama İletişimi Müdürü Simay Alsan, Dayanıklı Tüketim Sektörü için BSH- Profilo Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu ve son olarak İnşaat Sektörü'nden Gap İnşaat Pazarlama Müdürü Gonca Özgül ağırlanacaktır.

Twitter üzerinden @isletmekulubu aracılığıyla #eskimolarabuzsatarim hashtagiyle tweet atanları sürpriz hediyelerin beklediği organizasyon günü, katılacak olan diğer sponsor firmaların staj imkanları öğrencilerle buluşuyor.

Organizasyon sertifakalı olup 300 kişi katılımla sınırlıdır. Başvurular www.biletino.com 'dan alınmaktadır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eskimolara buz satıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN